Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más településre felveszik...

Más településre felveszik kislányomat bölcsibe? Mik a szabályok? Egyáltalán ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Halászteleki lakosok vagyunk(nem is tudnánk máshová bejelentkezni). Jövő augusztustól szeretnék visszamenni dolgozni. Vajon Csepelre felvennék bölcsibe?(A halásztelki "elvileg" épül.) És mikor jelentkezzünk? Esetleg tudtok javasolni jó bölcsit? Nagyon köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 8. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Megprobálhatod jelentkezésnél ird be hogy te csepelen dolgozol és ezért szeretnéd hogy csepeli bölcsibe járjon illetve ott ahol laktok nincs bölcsi.és most szeptemberbe jelentkezetek hogy estleg legyen helyetek.
2013. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyt látok rá:-(, de kérdezd meg a csepeli önkormányzatnál. Mi is halásztelkiek vagyunk és Budafokra járt bölcsibe a fiam, de mi bejelentkeztünk oda anyuékhoz.

A beiratkozás általában tavasszal szokott lenni mindenhol.

2013. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bölcsibe bármikor lehet jelentkezni, tavasszal akkor ha mindenképpen szeptembertől akarod vinni. Én úgy tudom, hogy lakcím kell a felvételhez sajnos de talán elég ha a munkahelyed leigazolja, hogy helyileg ott dolgozol. Még azt is hallottam, hogy munkahelyhez közeli felvételihez a bölcsik ki vannak jelölve kerületenként. Amolyan gyüjtőbölcsik. :) Ezt kéne megérdeklődni. De ezt bármelyik kerületi bölcsiben meg tudják neked mondani.
2013. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a felvételhez munkáltatói igazolás kell, ezért az első válaszadó megoldása csak akkor jöhet szóba, ha valóban Csepelen dolgozol. Ezesetben azt ajánlanám, hogy mindeképp próbáld meg! Én csepeli vagyok és a Kertvárosi Bölcsibe járta a fiam, de az az igazság, hogy annyira kevés a hely, hogy sokszor még a csepeliek is nehezen jutnak be. Augusztustól meg általában nem is szoktak újakat felvenni, csak szepbembertől. Persze kivételek mindig lehetnek és érdemes utána járni. A legjobb eséllyel mindig azok indulnak, akik 1 évvel előre beadják a jelentkezésüket (én is így tettem!). Egy próbát mindenképp megér.
2013. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sajna a 6. kerületben dolgozom(Westend irodaház), de odáig nem cipelném el szegény gyereket :( Kár, h nincsen munkahelyi bölcsi, sok anyuka élete egyszerűbb lenne..
2013. aug. 13. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!