Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hány órakor kelted a gyerekedet?

Hány órakor kelted a gyerekedet?

Figyelt kérdés
Bölcsibe fogunk járni szeptembertől, nem tudom mikor keltsem fel. Biciklivel kb 15 perc a bölcsi!
2013. aug. 28. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
6-kor ébresztettem
2013. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikorra kell beérni? Nálunk legkésőbb 8:30ra, bölcsi 10 perc.

Úgy tervezzük, hogy 7:40 körül keltjük majd. De majd kialakul.

2013. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányaim január óta bölcsisek. Mivel tőlünk max 5 perc a bölcsi, viszont férjem is és én is 8-ra járunk dolgozni, így mi úgy szoktuk, hogy mi kelünk 6-kor összekésíztjük magunkat, 6.30-kor keltem a gyerekeket, arc és fogmosás, öltözködés nagyon fontos a frizura!!! Együtt reggelizünk négyen, utána indulás. 7.00-7.10 között szoktunk indulni. Mondjuk mi nagyon összedolgozunk. Pl. amíg készül a frizura a férjem megágyaz a lányok szobájában, vagy amíg én sminkelek, addig előpakolja a reggelit, míg ő készülődik én beágyazom. Nálunk ez jól működik.
2013. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányomat fél hét körül szoktuk kelteni, hogy mindenre legyen időnk és időbe beérjünk a munkahelyre és a bölcsibe. negyed óra a bölcsi de még ott is öltöztetni kell a lányom fésülni kezet mosni stb stb.
2013. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!