Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te hogyan reagálnál ha a...

Te hogyan reagálnál ha a gyerekedet más anyuka/szülő a karjánál megragadja elrángatja a sajátjától és olyanokat mond neki hogy undorító és gonosz vagy, majd erőszakkal oda akarja cipelni a sajátjához hogy kérjen bocsánatot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Na jó ennek azért van valami előzménye, bár tényleg durva bánásmód.
2013. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az előzmény annyi hogy a 3éves lányom elvett a gyerekétől egy játékot,és az övé földhöz verte magát és elkezdett hisztizni.

Mire észbe kaptam hogy rászóljak a gyerekemre már rángatta! Természetesen nem szép dolog amit a lányom csinált,de ahhoz hogy jön hogy bántsa a lányom?!

Annyira megijedt tőle a kislányom hogy nagyon sírt,és kiabálta hogy anya-anya de ő nem engedte el. Nagyon csúnyán összevesztünk annyira elborult az agyam mikor láttam a lányom szemében a rémületet és azt hogy nem ereszti!

2013. aug. 2. 23:03
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy megrángattam a másik nőt....csak hogy érezze a törődést!!! Semmi joga nincs hogy hozzá érjen a gyerekedhez!!! Sőt, rendőr ismerősöm mondta, hogy bántalmazásért fel jelenthettem volna....de így hogy éreztettem vele magam, így Én jártam volna pórul......
2013. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

"-Elengeded, vagy rendőrt hívok! MOST!"


...és ha nem ért a szép szóból, ütök! Nem érdekel, mit tett a gyerekem, 3 évesen akkora tragédia nem történhetett, hogy így bánjon vele, és halál komolyan mondom, hogy akár el is verem anyukát, ha nem engedi el a gyerekem. Elég vérmes tudok lenni az idiótákra.

2013. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
hát én hirtelen gondolkodás nélkül, reflexből lekevertem volna neki egyet valószínűleg... persze nem ez a helyes, és lehet, hogy ő hívott volna rám rendőrt, de akkor is:)
2013. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez a nő komolyan mondom nem normális!:(((

Ezt a kérdést is én írtam ki http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Totál az a heppje hogy a lányom rá van szállva az ő fiára. Holott mostanában minden gyerekkel ilyen,de azok képesek magukat megvédeni vagy mi szülők normálisan elrendezzük. Más anyukával soha nem volt még gond! Egy másik kisfiú volt hogy rácsapott a lányomra ugyan ezért,akkor én nem változtam át fúriává mert tudtam hogy igaza volt és a gyerekek elrendezték egymás között! Ennek a nőnek a fia meg csak a földhöz tudja magát verni,ha valami konfliktusa van.

2013. aug. 3. 00:03
 7/18 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb hogy undorítónak és gonosznak nevez egy 3éves gyereket!:(
2013. aug. 3. 00:04
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon buta szülők vannak! Szerintem ez egy teljesen normális viselkedés gyerekek között, hogy elvesznek egymástól valamit, aztán meg jön a hiszti. A legjobb, ha a szülők ilyenkor nem avatkoznak be, hanem hagyják, hogy a gyerekek megoldják egymás között.

Vagy az az anyuka lép közbe, akinek a gyereke elvette a játékot, és megkéri, hogy adja vissza. Semmiképpen sem volt intelligens viselkedés a másik anyukától.

2013. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
na ez túl megy a határon....inkább a saját gyerekét oktatná.hogy nem ez a megoldás....de ne felejtsük el a gyerek a szülői mintát másolja,valószínű anyuka hisztis és ideg gyenge....lépj fel erélyesen,és ha lehet kerüld őket....
2013. aug. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az anyuka nyilvanvaloan tehetetlen..a gyerek meg megszokta hogy ha foldhoz vagja magat akkor anya mindent megtesz.. en amugy ezert nem hagyom magara a fiam hogy ne legyen az hogy mire eszbekapok valami tortenik..foleg ha ratok szallt az a nem normalis no tedd ezt te is..legy a gyerek sarkaba..van egy vadallat kisfiu (elnezest a kifejezesert) aki ha lent van folyton bant mindenkit az anyjanak meg kidumalja hogy veletlen volt meg elkezd bogni..volt olyan hogy fejbe rugta a gyerekem aki leszedult a maszokarol..direkt ralep a kezere a maszokan stb..igy en is fel kell masszak a csuszdara, a maszokara a fiammal..mert ha vmi van meg nekik all felljebb..
2013. aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!