Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsi ilyen hatással van a...

Disi kérdése:

Bölcsi ilyen hatással van a viselkedésére? Nálatok miben változott a gyerkőc miután bekerült? 26 hós kislány anyukája

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja kezdtük a beszoktatást, teljesen zökkenőmentes volt. Gyorsan alkalmazkodott az új helyzethez, nem volt egy könnycsepp sem az elváláskor, ebédel, ott alszik. Jól érzi magát, sokat játszik , ha valami gond van s gondozónénije meg tudja vigasztalni. De itthon, pffff. Ütöget minket (sosem volt agressziv), csak minket, ha valamire nemet mondunk azonnal visit, ha valamit azonnal kap meg szintén. A minap a hónom alatt hoztam haza, lementünk motorozni és nem engedtem be a táncházba a Fitness edzés közepèn, pedig szólt a zene és táncolni akart :D. Miután hazaértünk még a szobàjában egy jó negyedóráig folytatta, megmondtam neki hogy akkor jöhet ki ha abbahagyja s sirást és bocsánatot kér. Éjjel jön ki rajta az elválás, rosszul alszik, állandóan belénk bújik, tehát megviseli akármilyen ügyes is nappal. Azt is èrtem, hogy 26 hós és a dackorszakban van, de most tényleg nagyon durva amit művel. Megnyugszik idővel, vagy ilyen marad mig ki nem növi?

2013. aug. 28. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

titeket büntet

vannak ilyen típusú gyerekek, a fiam is ilyen, a bölcsiben azt mondják ,hogy ilyen jó gyereket még nem láttak, eszik, alszik, játszik, kedves, soha nem verekszik, nyugodt stb. Itthon pedig délutánonként ki kell adnia a felgyülemlett feszültséget, hisztissé válik, veszekszik a tesójával és velünk is

idővel elmúlik, megszokja az új rendszert

mást nem tudsz tenni, csak türelmesen kivárod a végét és próbálsz neki segíteni, hogy minél könnyebben feldolgozza

2013. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Hát igen, büntet minket rendesen. Pedig próbálok a kedvében járni, sokat játszunk, sétálunj, motorozunk vagy bandázznk ismerős gyerekekkel, próbálom úgy csinálni, hogy a délután az övé legyen. Remélem minél hamarabb elmúlik :(
2013. aug. 29. 21:01
 3/4 anonim válasza:
Az én gyerekem már 14 éves, de volt ilyen korszaka. Pár hó/év és kinövi.:)
2013. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó, akkor már nincs sok hátra :P
2013. aug. 31. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!