Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem szalad elém a bolcsodebol...

Nem szalad elém a bolcsodebol a gyerekem. Nem minden alkalommal. Neha. Miert lehet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Jól érzi magát a többi gyerekkel. Nincs ezzel semmi baj.
2013. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Mert pont elé állnak. :-)


Gondolom játszik, vagy el van foglalva valamivel, nem?

2013. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Jaj ez olyan hülyeség már bocs. Az emberek nem reklámokba élnek,miért kellene oda szaladnia.
2013. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ajj...


First world problem.

2013. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Hozzám sem szalad az ovis lányom.Játszik,teljesen jól elvan mikor megyek.Legalább ilyenkor kicsit meglesem mit csinál :)Mindig várok 5-10 percet,mire jön,hát ez van...de azután azért jól megölelget.Szerintem nincs ezzel gond.
2013. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szasz89 válasza:
30%

A kérdést magát miért nem lehet értékelni?

Azért, mert érdekesebb neki a többi gyerek, mint te, a legjobb szülőknék is gyakori.

2013. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se rohantam anyuhoz, de mégsem lettem végül hideg lelkű korcs, ez nem feltétlen gond.
2013. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kis fiam is ilyen, mikor meglát közli velem: "anya játszom" és már fordul is vissza a játékához. Várok 5-10 percet az ajtóban, befejezi amit csinált és jön.
2013. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!