Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánrendelésre járó kismamák....

Magánrendelésre járó kismamák. Milyen sűrűn mentek? Én 4hetente, vagy 5, attól függ mikorra kérek időpontot. Minden alkalommal uh-oznak, vizsgálnak titeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel voltak eü problémáim, eleinte volt, hogy 2 hetente, de akkor csökkentett az áron, kedves volt tőle. AMúgy igen, kb. havonta, és igen, mindig csinál uh-t, ad képet is a babáról, rendesen elbeszélgetünk, akár 30-40 percet is szoktunk nála lenni. Sosem jöttünk úgy el, hogy kérdések maradtak bennünk, vagy hiányérzetünk maradt. Nagyon rendes orvosunk van. Egyáltalán nem kapkod, türelmes, nyugodt, szeretek hozzá járni, és abban is biztos vagyok, hogy a szülés is nyugodt hangulatban telik majd vele.
2013. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A 12. hétig hetente, majd 3 hetente. Csinál mindíg uh-t is plusz megvizsgál. Nálam is egy vizsgálat minimum fél órás szokott lenni. Bámit kérdezek, akàr hülyeséget is, kedvesen, 100%-ban megválaszol mindent. Most vagyok a 39. hétben szintén hetente járok hozzà NST-re.
2013. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4-5 hetente kell mennem nekem is, uh-ot csinál, csak az első alkalommal "turkált", mikor rákszűrést is csinált. Olyan 30-40 perc nekem is szokott lenni, beszélget velem.
2013. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is 4-5 hetente megyek UH-t mindig csinál, de nem szokott vizsgálni csak akkor mikor legelőször a terhességet állapítsa meg illetve szülésnél.
2013. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kötelező UH-ok voltak, de amúgy is 4 hetente, mert méhszájat mindig néznie kell, rendben van-e


27 hikm

2013. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én dokim havonta fogadja a kismamákat. Első terhességem veszélyeztetett volt, akkor az utolsó hónapokban három hetente jártam.

Minden alkalommal van UH és rendes vizsgálat is, máskülönben honnan tudhatnánk, hogy nyílik-e a méhszáj, mennyire érett a placenta, meg hogy milyenek az általános állapotok? Azért fizetjük, hogy rendesen megvizsgáljon, odafigyeljen ránk.

2013. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetet mondott (+ kötelező vizsgálatok).
2013. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elején veszélyeztetett voltam, ott 2 hetente, utána 3 ill. 4 hetente jártam (attól függ, hogy volt-e épp időponthoz között vizsgálat). Méhszáj zártságát mindig nézi + van alapos UH, ahol mindent elmond a babáról, megkérdezi, hogy érthető volt-e, van-e kérdésünk. Nem tudom, mennyi időt vagyunk bent, szerintem kb. 20 percet, de soha nem éreztem, hogy sürgetne, mindig türelmes. Eddig én is nagyon elégedett vagyok. 22+1 hkm
2013. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 hetente megyek, de nincs uh-ja. Vizsgálat van, én így nyugodtabb is vagyok, habár a vizsgálatot gyűlölöm, mert sajnos sok ismerősömnek kezdett nyílni a méhszája idő előtt. Emellett sztk-ban járok a kötelező uh-kra, vérvételre stb.
2013. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 hetente jártam az orvosomhoz. Minden alkalommal volt uh, méhszáj vizsgálat, testsúlymérés, vérnyomás mérés, vizeletet is nézte.
2013. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!