Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Olyan szomorú a kislányom,...

Olyan szomorú a kislányom, amikor hazaerünk a bölcsödeből, miert?

Figyelt kérdés
Reggel egesz úton alkudozik, hogy-ugye nem bölcsibe megyünk, hanem játszótere?-amikor bemegy a szobába, akkor simán elengedi a kezem es besetál. Fáradt lenne delutánra vagy csak simán haragszik rám, hogy ott kell lenni egesz nap? Ez miert van? A beszoktatás normál volt, semmi különös, normál ütemben es be is szokott, de delután ha ránezek a szívem szakad meg.
2013. okt. 18. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Fáradt szerintem .
2013. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is fáradt lehet. Ők még nem tudnak haragot tartani! És biztosan nem is haragszik rád!
2013. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Szerintem a lányok jobban alávetikmagukat a szülők akaratának, vagy annak, hogy "ennek így kell lenni". A lányom most lett 18, átesett a kamaszkori hallgatáson, és most ott tartunk, hogy elmeséli, miket gondolt ovis korában. Most. Akkor hallgatott.

Egyszer rákezdett ugyan az oviban, hogy sírt előtte, beszaladtam a nevelési tanácsadóba, ott azt mondták, hogy váltsunk ovit, van megmagyarázhatatlan szimpatia, antipátia. Akkor hozzam a gyereket, ha a másik ovit is utálja.

Az lett, hogy megszerette az ovit. Most meg azt meséli, hogy azt nem szerette, hogy sötét volt. Nesze neked, megtudtam.

2013. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!