Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kis 8 hónaposom megtörve jött...

Kis 8 hónaposom megtörve jött haza a csanából, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Beszoktatás volt és egyedül hagytuk már, a munkám miatt hozzá van szokva idegen emberekhez.Most amikor érte mentem, ki volt sírva a szeme, meg volt törve, közönyös volt. Gyanus nekem ez a dolog, mi lehet a baj?
2013. nov. 8. 18:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Mi az a csana?!?!?!
2013. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Családi napközi.

Máskor is volt már egyedül ennyi idegen között?

Nem lehet, hogy most kezdődik a szeparációs szorongás?

2013. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Családi Napközi


A gondozónő nem mondott semmit? Lehet, hogy semmi különleges nem volt, csak kezdik már ebben a korban akaratukat érvényesíteni és lehet, hogy nem engedték neki amit szeretett volna.

2013. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
köszi, még nem hallottam ezt a kifejezést.
2013. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ott mint mondtak. Én azért ennyiből egy 8 hónaposnál nem kezdenék összeesküvés elméletbe.
2013. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
sokat van idegenek között, igazából még sosem tapasztaltam, hogy ilyen kedvtelen lenne, nem örült semminek..
2013. nov. 8. 18:59
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
egy 8hónapost nem hagynék magára idegenekkel.Min csodálkozol?
2013. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mert eddig is vigyáztak rá idegenek, baby sitter stb, de ilyen problémával még nem szembesültem. Amúgy, most hogy mondod, szarul állok anyagilag és nem lenne pénzem nevelni, inkább el kellett volna vetetni nem?Igazad lehet, szaranya vagyok, mert albérletet fizetek egyedülálló anyaként és elfogyott a megtakarításom.
2013. nov. 8. 20:11
 9/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbetegszik.
2013. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem lett beteg, ma már jó kedve volt.valami lelki nyavajája volt...
2013. nov. 8. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!