Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kis 8 hónaposom megtörve jött...

Kis 8 hónaposom megtörve jött haza a csanából, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Beszoktatás volt és egyedül hagytuk már, a munkám miatt hozzá van szokva idegen emberekhez.Most amikor érte mentem, ki volt sírva a szeme, meg volt törve, közönyös volt. Gyanus nekem ez a dolog, mi lehet a baj?
2013. nov. 8. 18:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy eddig is vigyáztak rá idegenek, nem jelent semmit. 8 hónaposan jön el a szeparációs szorongás, ilyen idősen pont nem szerencsés bölcsibe adni, egyedül, vadidegen környezetben. Ha mindenképp dolgoznod kell, hagyd inkább olyanra, akit már jól megszokott, pl. nagymama, számára is ismerős bébiszitter.
2013. nov. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Azért kérdeztem, amit kérdeztem, mert szerintem nem mindegy, hogy vigyázott már rá idegen, vagy ennyi idegen közt volt hosszabb ideig. Az otthoni környezet, vagy ha csak egy-két emberrel van, teljesen más. Nem tudod lassabban beszoktatni?
2013. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Ahol voltam azt mondták, hogy beszokott hamar a gyerek.És hogy jó kislány, semmi baj vele. Meg hogy alszik sokat, de nekem az az érzésem a pénz dominál...

A beszoktatóbérletet olyan hamar lezavarták. És engem mivel volt egy 10 perces dolgom, levakartak, majd másnap elküldtek a beszoktatásról, hogy ne is legyek ott, zavarom a többi gyereket. Jobb mindenkinek, mert a gyerek nélkülem jól elvan. 4. nap telt le a 20! órás beszoktató bérlet és a gyerek meg volrt törve, de azt mondták csak délután sirdogált az etetőszékben...

2013. nov. 9. 17:45
 14/24 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem két fillér ez a családi napközi, nem tudnál ebből a pénzből inkább babysittert fogadni, aki otthon vigyázna a gyerkőcre? Nagyon kicsi még, több gyerek között nem tudnak rá kellő figyelmet fordítani, pláne, ha ennyire pénzközpontú a csana. Félő, hogy hospitalizálódni fog a kicsid.
2013. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Végül is, ha jobb megoldás,magammal is tudom vinni a kicsit , de azt hittem nyugodt körülmények között jobb dolga van és nem állandóan úton.
2013. nov. 10. 01:34
 16/24 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy ilyes helyzetben vagy.sima bölcsibe nem adnád be?olyan jókat hallottam bölcsis néniktől,hogy az ilyen picik kézről kézre járnak és jó dolguk van:)és a bölcsikébe 3 éves koráig ua. Lenne a dajkája.hm?
2013. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
gondolkodtam már rajta, de hosszúak a várólisták..Nem gondoltam egy magánintézményben ekkorát csalódok..
2013. nov. 10. 20:43
 18/24 anonim ***** válasza:
Persze, fontos a nyugodt környezet is, de nincs fontosabb, mint a te közelséged. Azt írod, megoldható, hogy magaddal vidd. Én biztosan hurcolnám (hurcolom is) magammal ha muszáj, és nem adnám gyerekmegőrzőbe. Sokszor megyek el egy bölcsis udvar mellett. A picik között mindig van 1-2 sírdogáló, a szívem szakad meg értük, ahogy állnak a fal mellett, potyog a könnyük és a gondozóknak nincs idejük ölbe venni őket, vigasztalni.
2013. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel egy rendes magán bölcsit ,mert azok is vanak ,nem csak csanák .vagy állami bölcsi .
2013. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Kerület! Vannak jó csanák is.... És szerintem az anyukának sem mind1, hogy kapja a gyedet és a fizetést is, mert a csanába 2 éves kortól jelentenek be egy gyereket! Addig ugyan úgy kapja anya a támogatást! Én sem raknám a lányomat államiba, bár van 1-2 jó belátom! Szerintem keress másik intézményt!
2013. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!