Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsiből ebéd után elhozni...

A bölcsiből ebéd után elhozni a gyereket. Lehet, hogy csak így járjon bölcsibe?

Figyelt kérdés

Úgy dolgozok, hogy visszaérek ebéd utánra, és este visszamegyek, amikor a mama hazaért, hogy vigyázzon rá.

Van más is, aki ebéd után hozza el a gyereket?

A gondozónőnk kicsit erőlteti az ott alvást.



#bölcsőde #ottalvás #bölcsibe alvás
2013. dec. 4. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet persze, csak a gyereknek jobb, ha ott alszik. Egy szintén gondozónő :)
2013. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért jobb neki, kedves gondozónő? Hiszen addig is itt lehet velem, én altatom, én keltem. Este úgyis megint keveset lát, úgy meg szinte semmit sem találkoznánk, csak napi néhány órát. Ez szegénynek szerintem rosszabb.
2013. dec. 4. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy részt azért, mert meg kell tanulnia társaságban is elcsendesedni, figyelni a többire. Másrészt, ha változik netán a munkaidőd, vagy bármi más történik és azt szokta meg, hogy hazamegy, mindenkinek nehéz lesz, ha mégis ott kell maradnia. Az ebéd utáni idejét otthon is illetve a bölcsődében is alvással töltené, mehetsz érte ébredésre is, nagyon sokan így csinálják. De ha te ragaszkodsz a hazavitelhez, akkor vidd haza délben, de ezt ne változtasd.
2013. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam, nem hajlandó a bölcsibe aludni, úgy hogy ebéd után mindig érte megyünk.

2 gyermekes anyuka

2013. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd haza. Nekem olyan munkaidőm volt, hogy egyik nap hazavittem, másik nap nem ... Simán megszokta, nem volt gond belőle.
2013. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!