Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Te adnál bölcsibe kislányodra...

Te adnál bölcsibe kislányodra fekete leggingset?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nem lesz semmi baja egy ünneplő ruhától pár óra alatt, de a bölcsiben levés nem ez a kategória
2014. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom... Én egész fiatal korom óta nagyon szeretek feketét hordani, jól érzem magam benne. Nem hiszem, hogy bármi negatív dolog kapcsolódna hozzá. A gyerekemre is ráadom, bár nekem fiam van, de lányra is adnék. Persze nem teljesen feketébe öltöztetném, de 1-1 ruhadarab simán belefér. Butaságnak tartom, hogy egy gyerek kizárólag színes ruhába járhat.
2014. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%
Persze, hordjak csak nyugodtan, mind ezt teszi akinek mar kelloen ki van mosva az agya
2014. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Én teljesen egyetértek az előttem szólóval! Ez akkora hülyeség hogy nem adhatsz a gyerkőcre feketét! (Na persze én sem úgy értem, hogy mindig csak abban járjon.)Én is imádom a feketét, sokszor abban is vagyok, amiért engem pl. már többen megszóltak!! (Amin mindig kissé kiakadok, mert én sem foglalkozom azzal, hogy más miben van.) És alapjában véve vidám, barátkozós természetű vagyok. Na és igen, a kisfiamnak is van egy-két fekete cucca, mert szerintem nagyon vagány! (Érdekes lenne egy pl. Rolling Stones-os cucc szivárványszínben...) Szerintem is nyugodtan ráadhatod, felesleges volt feltenned a kérdést, de valahol értem, miért tetted fel...
2014. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok



a 14:28-as válaszolóval értek egyet!

2014. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
14:24-es
2014. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
6%
En az ellenzo vagyok. Reszedrol tobbszoros tudat alatti elszolas :))
2014. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!