Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet összefüggés a terhesség...

Lehet összefüggés a terhesség és a fekete széklet között? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem szedek semmiféle vitamint. Nem is biztos még, hog y terhes vagyok a doki tegnap azt mondta, hogy se igent se nemet nem tud még mondani. 5 napja maradt ki a menzeszem, eddig 4 teszt halvány pozitiv lett. Vasárnapi viszont negativ, azóta nem teszteltem. Ma este nagyon erősz hányinger jött rám , életembe ilyet nem éreztem...3 napja a székletem pedig fekete. Mondam édesanyámnak, de ő egyből nyomor dologra gondolt. Szerintetek ez normális, lehet összefüggés?
2013. okt. 29. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nincs

A fekete széklet nagyon nem jó. Én azt olvastam, hogy vérzéstől van, ami a gyomorból vagy a bél felső szakaszából ered, mivel mire kikakilod meg alvad és elszínezi a székleted. Ne legyen igazam, de inkább menj orvoshoz! Semmi köze a terhességhez!

2013. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A terhességhez biztos, hogy nincs köze sajnos...
2013. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, terhességtől nem, de sötét színű ételektől is lehet, pl. cékla, szeder, meggy, véreshurka, vörösbor, és gyógyszerektől, mint vas és széntabletta. Ha egyiket sem fogyasztottad, akkor minél előbb doki.

A negatív teszt ugyanolyan márkájú volt és ugyanabban a napszakban csináltad, mint az előzőeket?

2013. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!