Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beadnád a gyerekedet csak...

Beadnád a gyerekedet csak azért bölcsődébe, mert a főnököd megfenyeget, hogy vagy most mégy vissza, vagy kirúg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem érthetö a kérdés: amig otthon vagy a gyerekkel, addig nem rughat ki - szóval a fenyegetésnek nincs értelme.

Ha meg akkor akarna kirugni, amikor lejár az idöd a gyerekkel, akkor jobb, ha már elöre keresel másik helyet, mert akkor eleve egyre több mindennelfog zsarolni: ha nem dolgozol 10 órát, mikozben 4-re vagy bejelentve, stb.


Szóval EZÉRT biztosan nem.

2014. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdesz dolgozni, onnantól nem védett a munkahelyed, tehát másnap kirúghat, te meg feleslegesen adtad be a bölcsibe... :(
2014. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jégtánc ***** válasza:
Emiatt biztos hogy nem.Nincs joga fenyegetőzni.Nem is rúghat ki.Ne hagyd magad megfélelmiteni.
2014. jan. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
igen mert munkát találni gyerekel nehéz.
2014. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hiába fenyeget, mert addig amíg otthon vagy a gyerekkel nem küldhet el. Amennyiben mégis el akar küldeni akkor az csak onnantól lesz érvényes, ha már visszamennél dolgozni, de akkor is jár a kötelező 30 napos felmondási idő. Én ezért nem adnám be a gyereket, de azt nem tudom milyen helyzetben vagy ezért nem is tudok reális tanácsot adni.
2014. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De kirúghat! Nem azonnal, hanem az első munkanapodon. Indoklás nélkül. Attól, hogy jogilag a cégnél maradsz Ő még közölheti, hogy nem vár vissza. Az első nap már csak a papírokat aláírni mész be...
2014. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De jelenthet előnyt is! Addig keress más munkát...
2014. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
30 napos felmondási idő már rég nincsen...
2014. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kétéves körülit talán igen, de azért ez nem fekete-fehér.:(

Sajnos én sem vagyok a magam ura, valamiből meg kell élni. Persze kérdés, hogy mikor találsz másik munkát és milyet...A másik pedig, hogy mennyire szorultok rá anyagilag, hogy te is dolgozz. Ha nem létszükséglet, és nagyon kicsi a gyerek, akkor nem mennék vissza. Kétévesnél meggondolnám, nem egyszerű kisgyerekkel munkát találni sajnos.

2014. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!