Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyit fizettek bölcsis/ovis...

Mennyit fizettek bölcsis/ovis korú gyereketek családi napközi ellátásáért? Hely is érdekelne, pl Budapest vagy másik város, esetleg falu?

Figyelt kérdés

Állami bölcsibe esély sincs,hogy felvegyék,mert nem ahhoz a városhoz tartozunk,ahol dolgozok,egyébként a város mellett lakunk.Egy faluhoz tartozunk,ott nincs bölcsi,nem is tudnám oda hordani,mert messzire van.Az a baj,hogy pont határ úgymond.

Ezért kell majd nekünk is valami más megoldás.Terhességem alatt beírattam az "államiba" munkáltatóim is van,de sajna nem elég,mert nem ott lakunk.Fiktív lakcímet nem tudok varázsolni,hivatalosan a páromnak csak alkalmi munkája van.

Kinek mennyibe került a családi napközi?

Én 60 ezret keresnék majd 6 órában,de ha nem megyek vissza a gyerek max egy éves koráig az új munkakörbe,akkor a régi munkakörömet adják vissza(napi 12-15 óra ott,heti 5-6 nap,havi 100 ezerért)

Itt meg lenne helyben úgymond egy lehetőség és ha az egész fizetésemet is vinné,muszáj,aztán egyszer hátha felvennék államiba.Apuka csak gyesre lenne jogosult,családunk több száz kilométerre,ismerősünk se nagyon van erre.Kisváros,nem régen költöztünk.Az ovival már nem lenne gond,oda felveszik simán a városiba,azt is kérdeztem,de az még sokára lesz :-)



2014. febr. 4. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


ennél végignézheted az összeset :)


nem biztos hogy megéri ilyen fizetés mellett...:)

2014. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ilyen fizetés mellett semmi értelme és még nem is te lennél a gyerekkel. A fizetös napközik annak érik meg akik több 100e-ret keresnek ugynais a legtöbb ilyen ha 5 napot jár a gyerek megközeliti akár a 100e-t is. Igy elmenne az egész fizud, és még nem is te vagy a gyerekeddel. Nem fogják jövöre sem felvenni ha most sem veszik fel.
2014. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egész napra 2500 plusz 500 a kaja, de van, ahol óránként 700.
2014. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pécstől 12 km-re lakunk falun,itt a családi napközi 610 Ft/nap függetlenül a jövedelemtől,de nálunk önkormányzati "tulajdonban" van.
2014. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogyha nem megyek vissza 6 órában nemsokára egy új munkakörbe,akkor utána már csak a régi munkakörömbe tudnak vissza venni(ha akarnak,bár oda nem hiszem,hogy kellenék)

A régi munkaköröm úgy nézett ki,hogy hajnalban elmentem itthonról fél5-kor és este fél9-re értem haza heti 5-6 nap,ezért kaptam 100-110 ezret.Munkahelyet váltani meg nem tudnák egyszerűen,örülök,hogy van,sajnos felénk is sok a munkanélküli.(Csongrád megye egyébként)

Semmi életünk nem volt,ez az egy lehetőségem van váltani.Ha maradnék a régi munkakörömben,akkor is vissza kellene mennem a gyerek 1,5 éves korában,és akkor egyáltalán nem látnám a gyereket se és a páromat sem.(kivétel este és egy nap hétvégén,mert csak aludni jártam haza,egy napom volt főzni,takarítani bevásárolni,mindenre.)

Ha mostanában váltok,muszáj lesz valami családi napközit nézni,még,ha az egész fizetésemet is viszi;az ovival nem lesz gond.

Ha azt a munkakört,amit én 6 órában csinálnék,oda adják másnak,utána az onnan megy nyugdíjba(nyugis lenne,most is olyan dolgozik ott,aki nemsokára nyugdíjas)

Köszi a válaszokat! Felpontoztam mindenkit!

2014. febr. 4. 14:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napra nem tudnád elintézni, hogy vigyázzon rá valamelyik nagyszülő? Vagy valaki? És magánoviba mehetne heti 2-3 napra.
2014. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dunakeszin 68 ezer forintot fizettünk étkezéssel együtt, családi napközibe. Nagyon jó hely volt.
2014. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!

nem tudom megoldani,nincs segítségünk egyáltalán.Ha a párom marad gyesen,akkor is rosszul járunk,mert ő most 90-100 ezer körül keres.Nekem viszont vissza kell menni,ha sokba kerül a csalási napközi akkor is.Nem akarok várni még pár hónapot,aztán meg látástól vakulásig dolgozni megint,sokkal rosszabb lenne.Így meg én tudnám hozni-vinni.

Az utolsót és az utolsó előttit is felpontoztam,köszönöm!

2014. febr. 4. 16:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Egertől nem messze egy faluban élünk. Itt járt csanába a lányom és a fiam is, 20-22 ezer forintra jött ki egy hónap napi 4 étkezéssel számolva.
2014. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát igen vidéken jóval olcsóbb. Bp-en és környékén 80-100e körül van a heti 5 napos. A barátnöm kislánya heti 3-szor járt 60e Ft-ért.
2014. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!