Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mostanában tényleg sokan...

Mostanában tényleg sokan beadják a gyereket bölcsibe kb 2 évesen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 09:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Akinél nem érkezik (és tervben sincs a kistesó. A gyesből nem lehet gyereket nevelni, és szerintem kevesen tehetik meg (sajnos), hogy a apa eltartsa a családot. Pedig az lenne a jó. A gyedből még azért lehet gazdálkodni, de gyesből szerintem nem.

Valószínűleg nálunk is így lesz. Most 11 hónapos a fiam.

2014. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*Szóval akinél nem érkezik a tesó, és nincs tervben, az nem.
2014. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

* Az igen.


Bocsi, de alig aludtam az éjjel, jön a fog...

2014. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nekünk még nincs baba szeretnénk épp tegnap vetette ezt fel párom és ez érthető is a második miatt de az lesz még érdekes kisgyerek mellett 1 müszakos melot találni mert akkor már nem mehetek mondjuk 3 müszakba.
2014. márc. 9. 10:05
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudsz valamilyen továbbképzést elvégezni addig?
2014. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
37%
a mi babánkat már 8 hónaposan bölcsibe adtuk. előtte főleg az én fizetésem volt mérvadó, így a tartalékainkat kb ennyi idő alatt éltük fel,és visszamentem dolgozni. így is nehéz megoldani, sokszor már otthon a kicsi mellett is dolgozom este,mert az irodában nem végzek időre
2014. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem csak mostanában. Egy család egy fizetésből már nagyon régóta nem tud megélni. Mondjuk szerintem nem is feltétlenül baj, sok nőnek jót tesz ha kiszakad otthon rutinból.
2014. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

1,2,3 vagyok.

Én is vendéglátásban dolgoztam (ez a végzettségem is), ahova nem tudok visszamenni gyerek mellett. Ezért én is elkezdtem egy OKJ-s képzést. Viszont ez sem olcsó. És gyerek mellett nehezebb, mint előtte lett volna. De nem lehetetlen. Úgyhogy ha teheted, most gondolkozz,tervezz, mi lesz utána.

2014. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindegyik nagyon hasznos ,valamit tényleg ki kell addig találni .
2014. márc. 9. 12:06
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Vissza kellett mennem dolgozni, ezért adtam be. 2 éves volt pont, imádja. Jó döntés volt.

Miért, szerinted hány évesen kellene beadni? 3-tól már oviba is mehet.

Egyébként a legtöbben eddig is 2 éves korban adták be, a munka miatt, mert addig jár a GYED. Nekem az elég sok volt, de a GYES, az nagyon kevés, nem engedhetjük meg magunknak sajnos.

2014. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!