Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Mónika...

Mi a véleményetek a Mónika névről? Sokan adják mostanában?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem adnám a lányomnak, nem tetszik.
2012. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, régen nem hallottam már ezt a nevet! :)
2012. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem, a 2010-ben születettek között nincs benne a top100-ban. :-) Szinte hihetetlen, de az Amira és a Dzsesszika is megelőzi...


Szerintem nagyon jó név, olyan, amire nem kapják fel a fejüket az emberek, hogy "de hülye név", tehát közismert, mégsem fog a játszótéren szembejönni három másik Mónika. Ha szempont a nemzetköziség, annak is teljesen megfelel.

Nekem tetszik! :-)

2012. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok, és így hívnak. Én szeretem. A Móni becézést nem, de Mónika, Moncsi, Mona ezeket igen. A kislányom másfél éves, Lilinek hívják és második névnek megkapta a Mónikát is. (a kisfiam is megkapta második névnek az apukájáét)
2012. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm Mónika, szerintem szép név, bár nem "divatos" mostanában. De sokkal jobb, mit a divatos, kimondhatatlan nevek! :) Szerintem...
2012. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik...bocsi!!! :-)
2012. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos a Maunika shows Mónika miatt az emberek nem kedvelik, de gondolom azt a nőt is elfelejtjük lassan... Nincs a névvel semmi gondom.
2012. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, és szerintem nem gyakori mostanság.
2012. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mai 20-30-40-es korosztályban még igen népszerű név volt, nekem mindig volt az osztálytársaim, évfolyamtársaim, kolléganőim között pár Mónika (37 vagyok).

Viszont mostanában már nagyon ritka lett, alig adják újszülötteknek az utóbbi években.

Nekem nem tetszik.

A név negatív megítéléshez a Maunika Show is hozzájárult az elmúlt pár évben, de nekem előtte sem tetszett.

2012. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!