Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kell valamilyen papír a...

Kell valamilyen papír a munkahelyről a bölcsibe ha vissza megyek dolgozni?

Figyelt kérdés
több helyen olvastam hogy kell a munkahelyről valamilyen papír.de milyen?és miért kell?
2014. ápr. 16. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Munkáltatói igazolás kellett nálunk, azért mert a kevés hely miatt, azokat veszik fel első körben, ahol mindkét szülő dolgozik.
2014. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andi80018 ***** válasza:
Igen, a bölcsi is ad ki papírokat, amiket ki kell tölteni munkahelyi adatokra vonatkozóan is, illetve kell a két szülőtől munkáltatói igazolás.
2014. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor nem értem.beírattam a fiamat a bölcsibe,szeptembertől kezdi de nem kértek tőlem ilyen papírt!úgy van hogy szeptemberben megy bölcsibe de nem akarok egyből visszamenni majd csak október végén november elején.ilyen esetben mi van?
2014. ápr. 16. 14:12
 4/8 Andi80018 ***** válasza:
Amikor megy először beszoktatásra a gyerek, akkorra már ott kell lenni az összes papírnak, illetve reggel is viheted, de ha bármit is nem találnak rendben, hazaküldenek, és egy későbbi időpontban kezdhettek csak. Minél előbb, annál jobb, ha már bent vannak a papírok, mert ha valami nem jó, akkor még tudod korrigálni, korrigáltatni.
2014. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andi80018 ***** válasza:
A munkáltató adjon neked igazolást mire megy a gyerek első nap, most te hogy mikor kezdesz dolgozni, az mindegy. Lényeg, hogy bent legyen az összes papír.
2014. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

aha így már értem!

akkor csak egy munkáltatói igazolás kell de az nem hogy akkor én mikor is megyek vissza pontosan dolgozni!köszönöm!

2014. ápr. 16. 17:54
 7/8 Jégtánc ***** válasza:
Beiratkozáshoz nem kérnek,majd csak ha felvették és elkezdi a bölcsit.Legalábbis nálunk így volt.Elég volt egy szándéknyilatkozat a munkáltató részéről.
2014. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andi80018 ***** válasza:
Igen, hogy lássák, van melóhelyed. Ahogy lemondod a gyedet, már papíron ismét dolgozol, max még a felhalmozódott szabikat kiveszed. Ez a legjobb, mivel két hét is lehet a beszoktatás, jó, ha otthon vagy. De eközben ugye már dolgozol. :-)
2014. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!