Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis gondozónéninek szoktat...

Bölcsis gondozónéninek szoktatok adni valamit beszoktatáskor vagy más alkalmakra?

Figyelt kérdés
Most szoktatták be a babámat és örülnék néhány jó tanácsnak! Köszönöm előre is!
2014. máj. 2. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Nem kaptak semmit. Az a dolguk, hogy munkaidoben a gyermekemmel legyenek. Ezert fizetek a bolcsodenek.

Az, hogy beszoktatas alatt ott voltak, teljesen termeszetes. Igaz, engem 2.nap mar kikuldtek.

Nem nekem kell megismernem a gyermekem, hanem nekik. Nyilvan, az o dolguk a beszoktatas, nem nekem. En mar osszevagyok egy ideje csiszolodva a lanyommal.

Szeptemberben kezdte a bolcsit, masodik heten mar siman otthagyhattam, annyira elvezte. Ez ma sincs maskepp, imadja.

Karacsonyra sem kaptak semmit. En kerdeztem tobb szulot, hogy veszunk-e kozosen valamit, az SZMK-s intezi-e?!, de senki nem tudott semmirol, nekem meg nincs annyi szabadidom (egyebkent sem erre forditanam), hogy ajandekokert rohangaljak, miutan osszeirtam, hogy ki szall bele. Plusz, mire a penzt osszeszedem ra.


Most lesz majd a ballagas, de arra se keszul az SZMK-s semmivel. Bar, mi kulon veszunk egy ajandekcsomagot a ket gondozonak.

2014. máj. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszoktatáskor nem. Karácsonyra, névnapra, pedagógusnapra kaptak valami jelképeset, de nem porfogót (édesség, tea, kávé) meg az utolsó napon.

Nálunk, ha nagyon adakozó kedvében volt egy szülő, örültek, ha a csoportnak vitt valamit - pl. saját adagon felüli gyümölcsöt, pelenkát/popsitörlőt/zsepit/szalvétát (mert mindig volt, aki nem vitt), megúnt játékokat, ruhát (kincstári váltásnak vagy továbbadni).

2014. máj. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszoktatásra nem. Nevnapra, ünnepekre igen. Nem nagy dolgot: virág, csoki, kave. Nálunk az Szmk is vett mindig ajandekot, szinten nem egetrengeto összegben.

A testvérem gondozono, o is sok ajandekot kap: virág, csoki, házi sutemeny, konyv, fotó a gyerekrol "ballagásra". Mindennek örül, azt szokta mondani, nem az a lényeg, higy mit kap, hanem hogy gondolnak ra.

2014. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, beszoktatásra nem, de később karácsonykor, húsvétkor, pedagógusnapkor igen, mindig kapnak valami apróságot.
2014. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

a válaszokat!

2014. máj. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!