Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Győri bölcsikbe van/volt...

Győri bölcsikbe van/volt beiratkozási időpont? Vagy folyamatosan lehet beiratni?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés, a területileg hozzánk tartozó bölcsibe kötelesek felvenni a gyerkőcömet? Köszönöm annak, aki válaszol. :-)
2014. máj. 7. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már volt beiratkozás, tavaly úgy emlékszem, valamikor áprilisban mentünk. Tavasszal az ősszel kezdődő félévre lehet beiratni általában. De biztosan van pót időpont is, vagy soron kívüli jelentkezési lehetőség. A ti körzetetekbe tartozó bölcsik egyikébe elvileg kötelesek felvenni a gyereket, ha beirattad.
2014. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Április elején volt, de menj be érdeklődni. Nem kötelesek felvenni, ha nem dolgozol, akkor esély sincs rá sok.
2014. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van munkahelyem, oda mennék vissza dolgozni, jan 1-től, december elején tölti gyerkőcöm a 2 évet. Tehát jan. 1-től szeretném bölcsibe járatni, de nem tudtam, hogy időpont van a beíratásra, csak a napokban hallottam. :-( Érdemes akkor több helyre beadni a jelentkezést?
2014. máj. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!