Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis beiratkozásra ti...

Bölcsis beiratkozásra ti viszitek gyereket? Kell vinni? Nem tudom meddig fog tartani nem akarom hogy ott unatkozzon. És ahány bölcsibe jelentkeztünk mindebe be kell iratni vagy csak egybe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a jelentkezést az önkormányzatnál kellett leadni, mivel ők a fenntartók. Többet írtunk be, de amikor jött a döntés, hogy felvették x helyre, akkor csak oda kellett bemenni és beíratni a gyerkőcöt. És igen, én vittem magammal, nem is tudtam volna hová rakni :)

Volt egyébként kirakva oda pár játék, szóval le tudta foglalni magát, amíg elintéztük a dolgokat, fel vannak erre készülve, szerintem az a ritkább, aki nem viszi, kivéve persze ha van kire bízni...

2014. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hubilla ***** válasza:
En vittem. Kb. 10 perc volt az egesz. Majd lesz gyermeknap, ill. szuloi ertekezlet, ahol mindent bovebben elmondanak. Most csak adategyeztetes volt. (magat a bolcsit mar reg kineztuk)
2014. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vittem.Volt kire bízni,így nekem sokkal kényelmesebb volt.
2014. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vittem kisfiamat a beiratkozásra,de amúgy 15-20 perc alatt megírtuk a papírokat,úgyhogy nem túl hosszadalmas dolog.
2014. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mielott mentunk oda telefonaltam. Es ott az igazgatono mondta is h egyertelmu h vigyem, meg akarja ismerni, latni szeretne. Jatekok voltak is bekeszitve az irodajaban. Nagyon kedvesek voltak. Max 20 percet voltunk addig o jatszott szepen.
2014. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is vittem a bölcsibe mert csak átsétáltunk. aztán kiderült hogy a belvárosban van a központi bölcsi és oda kell menni. oda már nem vittem amúgy is alvás idő volt. de nem is baj mert semmi játék vagy akármi nem volt és nem is nagyon vitte senki.
2014. máj. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!