Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Melyik lenne jobb a kislányomn...

Melyik lenne jobb a kislányomnak szerintetek? Ha 18 hónaposan vagy 2 évesen menne bölcsibe? Most 14 hós, barátkozós el van másokkal is.

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Minél hamarbb kezdi, annál hamarabb szocializálódott. Az sem mellékes, hogy ha mėg otthon tudsz maradni ket eves koraig, akkor a betegségeket is egyszerűbb megoldani.
2014. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Korai bölcsikezdés KONTRA:


- Az én lányom is nyitott és barátkozós volt 14 hónaposan, mégis gyűlölte a bölcsit 15 hónaposan, ki is vettük.

- Most 2 évesen kezdte újra, már semmi gond, tök jól elvan, plusz én pszichológusként úgy vélem, ebben a minél később annál jobb elv érvényesül.


és PRO:

- Ha 2 éves koráig még otthon tudsz maradni, de most beadod, könnyebb lesz logisztikázni a betegségek miatt, én is ezt tettem. Most kezdte, de csak szeptemberben megyek vissza, kezdéskor a bölcsijében mindenki beteg volt, ő is elkapta sorra, többé-kevésbé egy hónapot töltött itthon.

2014. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lizzy28 válasza:
Én azt javaslom, amíg tudsz maradj otthon a gyerekeddel és ne sürgesd a bölcsit.Én is gondozónő vagyok egy bölcsiben és az a tapasztalatom, hogy bár 18hónapos korban könnyebb a beszoktatás, azért mégis csak jobb ha minél több időt tölt együtt a gyermek és az anyja.Így szerintem ráérsz 2éves korban beíratni a bölcsibe.
2014. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hónaposan. 1,5 évesen már pont ideje bölcsibe menni, szüksége van rá.
2014. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is gondozónő vagyok, de mégis azt tanácsolnám, hogy minél előbb írasd be. Gyerekfüggő, hogy szeretni, vagy utálni fogja a bölcsit ennyi idős korában, de ritkább, mikor nem szeret járni. Minél hamarabb megy, annál hamarabb szocializálódik, és lesz napirendje (mert sajnos sok helyen az otthon lévő gyerekeknek nincs napirendjük).
2014. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!