Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha lekestük a beiratkozást és...

Ha lekestük a beiratkozást és idöközben vissza kell mennem szep. Tol dolgozni, kötelesek bevenni a 2o honapos lányomat bölcsödébe?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 10:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Esetleg családi napközi és közben jelentkeztek a bölcsődébe is? Átmenetileg jó lehet!
2014. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Nagykanizsaiak vagyunk..van a kornyeken 3 bocsi is..talan sikerul..tiszta ideg vagyok ez miatt.:(

Az egyikben van ismerosom baratnom a bolisek dadusa..irtam neki hatha tud intezni valamit...bar nem tudom ez ,hogy mukodik..:(

2014. jún. 27. 10:30
 13/32 A kérdező kommentje:
19ooft a napi dija..azert az huzos lenne...
2014. jún. 27. 10:33
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek bevenni. Ha van hely, évközben is felvesznek gyereket, ha nincs, nem vesznek fel.
2014. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Koszonom..remelem felveszik..:(

Nagyon remelem es legkozelebb elorelatobb leszek..

2014. jún. 27. 10:46
 16/32 anonim ***** válasza:
Az sem biztosíték, ha időben jelentkezel. Nem minden gyereket tudnak felvenni, ha nincs eleg hely.
2014. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Tudod csak az bant,hogy vannak olyan ismeroseim akiket felvettek..beirattak a gyerkocot..aztan nem is biztos,hogy menni fog..mert kozben majd jon a teso naluk..

erted?

en pedig visszamennk dolgozni...

2014. jún. 27. 10:48
 18/32 anonim ***** válasza:
Na, hátha akkor ok elmondják es a te gyereked bekerülhet a helyére :)
2014. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

persze csak ugye nekem a szabimat ki kell vennem..szeptmeberben meg kezdenem kene..

es ha megsem veszik be en meg kivettem a szabimat akkor mit csinalok?!

2014. jún. 27. 10:58
 20/32 anonim ***** válasza:

Csak akkor veszik be, ha van üres hely, amúgy nem kötelesek, azért, mert dolgozol. Meg van szabva, hány gyerek lehet egy csoportban, azt nem léphetik túl, pedig sok dolgozó szülő gyereke menne még bölcsibe, de nem került be.

Nálunk várólista van minden bölcsiben, mikor a gyerek megszületik és megkapja a papírjait, akkor várólistára kell vetetni és jó eséllyel 2 évesen mehet bölcsibe.

A protekcióról inkább nem mondok véleményt, bár ha dolgozni mész, jogos lenne a gyerekednek a hely, de sajnos olyanok is vannak ott protekcióval, akiknek az anyja otthon van vagy táppénzen van terhesség miatt.

2014. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!