Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeptembertől menne a lányom...

Szeptembertől menne a lányom bölcsődébe! Így is be tud kerülni vagy meg se próbáljam?

Figyelt kérdés

Lányom szeptemberben fogja tölteni a 8. hónapját! Jelenleg passzív vagyok, de jövő tanévtől(szeptember) szeretnék visszamenni az egyetemre. Sajnos csak 1 évet tudok passziváltatni,orvosira járok és szeretném befejezni.

Ahol mi lakunk sajnos nincs csak magánbölcsőde, viszont Budapesten vagy Budaörsön lenne állami is de mivel nem oda vagyunk bejeletve így nem tudom megpróbáljam e? Nem utasítják el a nappalin tanuló anyukákat? Heti 3 napra is be lehet íratni vagy kötelező akkor a heti5?

Nagyon köszönöm!


2014. máj. 6. 07:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lakcím nélkül esélyed nincs, hogy felvegyék. Legalább őt próbáld meg valakihez bejelenteni, aki abban a kerületben él.
2014. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Heti 3 napra nem, ez nem gyermekmegorzo. Higy felveszik e, az ártól függ, hogy van e hely,
2014. máj. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Akkor marad a magánbölcsőde. Ott van heti 3 napos felügyelet is.

Csak azt nem értem hogyha helyileg nincs állami bölcsőde akkor miért az adót fizető dolgozó/tanuló polgárok járnak rosszul azzal,hogy vihetik a kicsit magán kezek közé.

Nem értem a rendszert sajnos..

2014. máj. 6. 07:18
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Te aztán nem fizetsz adót!! Sőt,az eddigi ellátásaid is a mi adonkbol kaptad.
2014. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De fizetek adót mert kórházban dolgozom ott ahol te szülsz,ahová a beteg rokonaidat viszed.. :)

Aranyos vagy nagyon.

Párom szeptembertől nyit magánrendelőt és nem tudjuk így megoldani. De köszönöm. :)

Azt pedig tényleg teljes szivemből sajnálom,hogy ilyen a stílusod.

2014. máj. 6. 07:35
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a bölcsiben, hogy milyen lehetőségek vannak, mert én éppen itt olvastam, hogy heti pár napra is be lehet adni a gyerkőcöt. Saját tapasztalatot sajnos nem tudok írni, mi még nem tartunk ott.
2014. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Már nézegettem a bölcsiket. Lehet lassan jobb személyesen elkezdeni,mint internetet bújni. :)
2014. máj. 6. 07:57
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a napokban van a beiratkozás, melyik bölcsibe tartoztok. Kérdezd meg a védőnőt ő biztosan tudja.
2014. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A védőnőm a párom testvére. Az anyósommal jó a viszony de sajnos nem támogatja,hogy bölcsibe menjen az unoka. Szerinte nem fontos egy nőnek a diploma.

Szóval,szeretném megoldani védőnő nélkül így ma elkezdek telefonálgatni :)

2014. máj. 6. 10:02
 10/19 anonim ***** válasza:
Állami bölcsibe nem valószínű, hogy heti 3 napra beírathatod... de az a legbiztosabb, ha megkérdezed őket. Annyi féle szabály változik állandóan, ki tudja..
2014. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!