Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy lehet megoldani az...

Hogy lehet megoldani az elhelyezést, ha a bölcsibe nem vették fel a fiam?

Figyelt kérdés

Már amikor beiratkozáson érdeklődtem, hogy van-e lehetőség februártól bölcsibe járnia a fiamnak, akkor furcsán néztek rám.

Áprilisban tölti a fiam a 2-t, ezért gondoltam, hogy februártól viszem, akkortól szeretnék dolgozni is. Addig meg itthon vagyok, akkor miért vigyem.

Helyhiányra hivatkozva elutasítottak. De ha lejár a gyedem, nem tudom, miből fogunk élni, mert a gyes nem elég. Nagymama 120 km-re lakik, napi szinten nem tud besegíteni.

A családi napközire meg szinte elmenne a fizetés...

Ördögi kör. Aki hasonló helyzetben volt, hogy oldotta meg?

Tudom, addig még van idő, de nem az utolsó pillanatban akarok kapkodni.

Előre is köszönöm az ötleteket.



2014. jún. 28. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Más megoldás nem nagyon van mind egy olcsobb családi napközi vagy olcsó gyerekfelügyelő.
2014. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi úgy oldottuk meg, hogy a férjem hétköznap dolgozik, addig én vagyok a gyerekkel, hétvégén meg én dolgozom, és ő van a gyerekkel.

És jövőre felvételizzetek újra, akkor már valószínűleg nem utasítanak el, ha szeptembertől járna, így a házasságotok sem megy rá, hogy sose találkoztok, mert csak pár hónapig tartó állapot lenne.

2014. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A férjem szakács, így ő össze-vissza dolgozik. Én meg hétfőtől-péntekig dolgoznék.

Akkor még agyalhatok, hogy hogy legyen.

Jövőre mindenképpen újra megpróbáljuk.

2014. jún. 28. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Be kellett volna már most szeptembertől iratni és már akkor is visszamehettél volna dolgozni. Így marad a családinapközi vagy magánbölcsi.
2014. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szeptembertől azért sem tudtam volna dolgozni, mert vendéglátós vagyok én is, ezért nem tudok visszamenni a régi munkahelyemre. Új szakmát meg most tanulok, januárban vizsgázok.
2014. jún. 28. 19:08
 6/7 anonim válasza:

Igen, ez egy ördögi kör. Nálunk is ez volt és csesztettek azért rendesen, hogy nem megyek dolgozni, csak a gyesem van, de azt már senki sem mondta meg, hogy a gyereket hogy oldjam meg!

Én nem tudtam megoldani oviig, így nyomor volt addig.

2014. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fellebbeztl a bölcsi döntése ellen? Nálunk már a nyílt napon megmondta mindkét vezetőnője a bölcsiknek, hogy automatikusan fellebbezzünk, ha elutasítanának, mert sokat felvesznek azok közül is. Egy lehetőség....
2014. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!