Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit jelent ez probanapon?...

Mit jelent ez probanapon? Valami rosszat csinaltam?

Figyelt kérdés

Ma voltam allasinterjun egy bolcsodeben.A vezeto beszelgetett velem,elmondott nehany infot,kerdezgetett az oneletrajzommal kapcsolatban.Aztan mondta hogy egy orat a csoportban kell toltenem.

Epp az udvaron voltak kint a gyerekek a gondozonokkel.A gondozonok csak ultek es beszelgettek.Mondta az egyikuk,hogy ha szeretnek ott leszek veluk,ha szeretnek akkor elvegyulok a gyerekek koze.Az elejen kicsit beszelgettem veluk,h hany gyerek van a csoportba stb.,de kb lesz.artak magasrol,nem is igazan valaszoltak.

Aztan az egyik kislany oda jott es oda mentem hozza meg a tobbi gyerekhez jatszani.Kozbe neztem a reakciojukat.Az egyik fiatal lany szuros szemmel nezett vissza ram,de a gyerekekkel is bunko volt.Aztan a gyerekekkel valo jatek utan megint oda ultem hozzajuk.Picit beszelgettem a fiatal csajjal,kiderult rola,h o takarito.Probaltam beszelgetni a gondozonokkel,de ismet kb. lesz.tak.Aztan oda mentem kicsit a gyerekekhez valami kapcsan huncutkodni aztan az egyik no oda jott hozzam(nem volt valami szivelyes velem),h ok lassan mennek ebedelni koszoni szepen,menjek vissza az irodaba.Kerdeztem,hogy ennyi volt? Mondta,hogy igen.O nem mond semmit majd a vezeto megmondja,hogy tetszett-e.A vegen mindannyian megkoszonek mondtam,hogy en is koszonom.


A vezeto kerdezte h hogyan ereztem magam.Mondtam,h jol csaladiasnak tunik.Mondta, hogy juli vegen kapok valaszt.Kerdeztem,h mennyire van esely,mert nezek mas helyet is.Erre mondta,h nyugodtan nezzek.Voltak es lesznes is utanam.



2014. júl. 4. 14:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolso:


En is ugyanerre gondoltam, h mar meg van nekik h kire mondanak igent...Ugyanez fordult meg a fejemben.Kivancsi voltam mas mit gondol errol...

2014. júl. 4. 19:58
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az a véleményem, hogy bármilyen új munkahelyre megy az ember, előbb mindig le kell tennie valamit az asztalra ahhoz, hogy a "falka" befogadja ( különösen, ha vegytiszta női kommuna van).


Nézd: én nem csodálkozom azon hogy 1 nap után még nem alakult ki "öribari", ezen nem kellene rágódnod, nincs semmi jelentősége.


Számomra inkább az az érdekes, hogy ha a vezető mindvégig az irodában volt (?) - számomra legalábbis ez derült ki- hogyan állapítja meg hogy te vagy- e az alkalmas személy?


Egyébként ilyen esetben fontos hogy te sz.rd le azt hogy ők lesz.rnak, magyarul: légy továbbra is kedves, érdeklődő, ne légy nagypofájú, próbáld meglesni a helyi szokásokat, illeszkedj be, dolgozz, jegyzetelj, stb ( ezt úgyis tudod). Már ha fontos számodra hogy befogadjanak.

2014. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!