Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » így jól csináltam? Nem baj?

így jól csináltam? Nem baj?

Figyelt kérdés
7hetes kisfiam hasfájós, nem volt széklete, adtam neki cukros vizet -szomszéd javaslatára-mert a cicit hiába kináltam neki mindkettőt nem kellett neki :( és benyakalt vagy 1dl meglett az eredménye és alszik... ezzel nem bontok meg neki egy étkezést?
2014. júl. 4. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. De én nem adnék neki több ilyet.
2014. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hasfájást nem szünteti meg a cukros víz. Hasmenése lett tőle, gondolom, egy alvás erejéig oké, aztán annyi. A hasfájásra kitaláltak már neki való szereket, mint pl. a Biogaia cseppek, Espumisan, stb. A cukros víz nem pici babáknak való. Akkor sem, ha olyan szakértők állítják, mint a szomszédasszony!
2014. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
többet ne adj neki. vannak nagyon jó hasfájás elleni szerek. Espumisan, Infacol ami nálunk beválltak.
2014. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy parás anyuka, meg nem vagyok szuper anya, de a cukros víz nekem is durva megoldás. A hasfájásra és a széklet hiányára is vannak már szerek, homeós vagy rendes gyógyszer. 7 hetes babának nem a cukros víz a megoldás.
2014. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeritntem nem tettél rosszat én is adtam neki így mert nem tudott kakilni arra meg nem megoldás az espumisan stb.

Nem kell naponta adni, de ha kell nyugodtan adhatod.

Vannak hasfájás elleni szerek pl infacol, ez nálunk egész jól bevált, de ettől még volt hogy nem tudott kakilni és megviselte, akkor adtam neki én is ilyen cukros teát.

Ennyi cukortól semmi baja nem lesz, vagy a másik módszer a lázmérőzés vagy szélcső, ha nem tud kakilni. Nekem a cukros tea humánusabbnak tűnt......

2014. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm. akik meg lehurrogtak annak is.


nem literszámra és nem 5tonna cukrot hanem éppenhogy adtam neki. KAmillateához még kicsi. Homeopátiás dolgokba nem hiszek sose szedtem.

lázmérőt már próbáltam.

2014. júl. 4. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha a kamillához kicsi, akkor a cukros vízhez nem? Remélem, a vizet minimum felforraltan adtad.
2014. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Húúú, az én kisfiam extrán hasfájós volt, de sosem adtam Neki cukros vizet. Nem biztos, hogy én csináltam szuperül, de a hányinger is elkap, ahogy belegondolok. A szomszédasszony, anyós és bármilyen nagyon okos rokon tanácsait mindig osszd el kettővel, mielőtt felülsz nekik. A kisfiam Infacolt kapott, pár nap után javult a hasfájása, a Biogaia Cseppeket is kipróbáltuk, a kettőt kombinálva adtam Neki. Az Neki való. Felejtsd el a cukros vizet! Most 15 hónapos a fiam, még most is kerülöm a cukros dolgokat, igaz, hogy már tele van foggal a szája. A cukorral csínján bánj, ekkora babának pedig zéro cukor!
2014. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen felmelegítettem,

védőnőnek is mondtam nem szólt érte

2014. júl. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!