Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Várólistán vagyunk a bölcsibe...

Várólistán vagyunk a bölcsibe de nem sok remény! Hova forduljak hogy bekerüljön valahová?

Figyelt kérdés
Várólistán vagyunk egy pesti bölcsibe de nem sok esélyt látok hogy bekerüljünk át lettünk irányítva de sajna nem tudtam elfogadni mert nem érek be dolgozni ! Ilyenkor mi van?? Engem várnak vissza dolgozni, minden bölcsi betelt, ha nem veszik fel ugrott a munkám a hitelem nem tudom fizetni a férjem keresete meg nem elég mindenre ! segítsetek járt már valaki így kihez forduljak mit csináljak???

2014. júl. 10. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk, maradt a magánbölcsi. Nem egy öröm, lenne annak a pénznek helye máshol, de még így is jobban kijövünk, mintha itthon maradnék gyesen.

Persze meg lehet próbálni fellebbezni, de mi mindenhol azt a választ kaptuk, hogy a várólista nem elutasítás, így fellebbezésnek nincs helye. :(

2014. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kell fellebbezni, az önkormányzatnàl panaszkodhatsz, s csinálnak neki helyet, ha elsírod a bajod...
2014. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi is gondolkodtunk magán bölcsin de sajna nekem nem érné meg mert olyan mintha feleslegesen güliznék ! 70-90ezer között van itt nálunk!
2014. júl. 10. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy bébiszitter? Mondjuk egy diáklány, aki addig vigyázna rá míg dolgozol? Fix bérben állapodjatok meg, mondjuk havi 30, így ő is jól jár és ti is míg nincs hely a bölcsiben.
2014. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Annyi rosszat hallani !! én nem merném rá bízni egy vadidegenre főleg nem a lakásban:(

ismerősöm sajna nincs , családtagok meg dolgoznak!

2014. júl. 10. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én elfogadnám a helyedben az átirányított helyes verziót és felfogadnék valakit, hogy vigye a gyereket a bölcsibe. Ismerősöm ugyanezt csinálja, nála két gyereket is így hoznak haza a bölcsiből. Esetleg beszélj a védőnővel, ők sok embert ismernek, lehet hogy tud is valaki megbízható személyt ajánlani. Valamelyik megoldást, még ha kompromisszumos is, el kell fogadnod, vagy maradj még otthon egy ideig.
2014. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Helló, hol laktok?:)

Ahogy fent említették, én tudnék bébiszitterkedni, attól függően, hogy hol laktok! Én Fóti vagyok.

15/L

2014. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ne viccelj már, pesten annyi bölcsi van, hogy dunát lehet rekeszteni vele!

szépen sétáljatok el jövőhéten a munkahelyedhez, biztos elsétáltok pár bölcsi mellett... mindegyikbe menj be, ha lakótelepen laktok akkor meg menj át a másik körzetekhez is!


mi is várólistán voltunk 2 évig, elég felkapott bölcsihez tartozunk. átsétáltam a másikhoz, innen 15 perc gyalog. volt egy csomó hely :)

kisvárosban, falun megértem, na de pesten azért nem olyan nehéz valahova bekerülni, minden kerületben van vagy 10...

1-1 nagyobb lakótelepen meg 3-4 is van és akkor az még csak a kerületnek a kisebb része!

2014. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!