Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még remény? Nagyon aggódom...

Van még remény? Nagyon aggódom. Szívhang volt most nem látják. Többi lent. Fontos.

Figyelt kérdés

6 hetesen voltam utoljára uh-n. akkor láttak illetve én is hallottam szívműködést.

Most 10 hetesen kellett mennem ami most volt kedden és nagyon megijedtem mert üresnek találta a doki a petezsákot és nem látott szívműködést.

Másik dokival is megnézette aki szintén ezt mondta kivétel h 11 mm-es babát talált.

Pénteken akarnak Missed ab műtétet csinálni.

Ez azért aggaszt mert sem görcsöm sem vérzésem sem volt ami arra utalna h nem él a babám.

Létezik olyan h úgy helyezkedett el h mégis ott van és él csak nem látták?

Itt vhol olvastam olyan hozzászólást ahol nem láttak babát rá bizonyos időre viszont igen.

Úgy érzem mivel sem vérzésem nem volt egy csepp sem és görcsöm sem sőt még múlthéten hánytam is ezért a szívem azt súgja ne adjam fel nem ment még el.

Szerintetek van még egy hangyányi esély arra h a Babám velem van és életben???


2014. jún. 25. 18:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Egyelőre próbálj megnyugodni. Még semmi sem biztos, és garantáltan nem lesz missed ab ha él a baba. Próbáld péntekig nyugodtan kibírni mert ha tényleg él még a baba akkor azzal csak ártasz neki ha ideges vagy. Remélem minden rendben lesz. ha kételkedsz akkor ugorj be esetleg még egy privát nőgyógyászhoz is.
2014. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Készülj fel a legrosszabbra! :(
2014. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, 10 hetesen már laikus számára is jól látható az embrió az UH-n, szakember ilyen idős embriót biztosan észrevesz. Nem annyira szokatlan, ha egyéb tünetek nélkül hal el/szívódik fel a terhesség - általában élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség húzódik meg a háttérben.

Sajnálom!

2014. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Holnap menj el magán dokihoz, csináltass egy uht. Az csak egy dolog, hogy nem görcsölsz és vérzel, attól sajnos a baba még elhalhatott. Kicsit fura hogy az egyik doki semmit, a másik babát látott.
2014. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

"Másik dokival is megnézette aki szintén ezt mondta kivétel h 11 mm-es babát talált."


Ezt a mondatot nem értem.

2014. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Amit nem értessz leírom.

6 hetesen a baba ülőmagassága 5,8 mm volt. Most az egyik doki ugyanezt az adatot 11 mm-nek mérte.

2014. jún. 25. 18:41
 7/27 anonim ***** válasza:

Tehát az egyik orvos látott embriót, a másik nem?

Ugyanazzal a géppel végzeték a vizsgálatot?

2014. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ugyan azzal kb fél óra eltéréssel.
2014. jún. 25. 18:45
 9/27 anonim ***** válasza:
de 10 hetesen nem 11 mm-nek kéne lennie, valószínű megállt a fejlődésben, elhalt. Nekem is volt vetélésem, nem görcsöltem, nem véreztem, én 9 hetes voltam. De saját megnyugtatásomra csináltatnék még egy uh-ot
2014. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon szomorúan olvasom. Emlékeztet az én 6 évvel ezelőtti esetemre. Ugyanez volt. A baba nőtt, de szívhangja már nem volt. Nem akartam belenyugodni, és elmentem még két magán uh-ra is, ahol sajnos megerősítették, amit a klinikai doki mondott. Nehéz volt elengedni... Ráadásul már 34 éves voltam, és első gyerek lett volna. :( 3 hónapra a missed ab után megfogant a kislányunk, aki azóta már 5 éves elmúlt. Kitartás, menj el még egy helyre legalább uh-ra, hogy megnyugodhas.. nem akarlak bíztatni, semmi sem lehetetlen, de jobb biztosat tudni, és nagyon nagyon sajnálom :(
2014. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!