Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valami halvány remény...

Van még valami halvány remény a terhességre?

Figyelt kérdés

18 napja késik,tesztek(vaterás) negativak.

A ciklusom rendszertelen,heteket szokott késni,de volt hogy kimaradt 1-1 hónap.Peteérésem fogalmam nincs mikor van.

1-2 tünetem van,görcsölgetés,hasszurka,esténkét hányinger,folyás.


Van még remény arra hogy pozitiv legyen a teszt,vagy ne is bizakodjak?


2014. júl. 3. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen rendszertelen ciklusokkal lehet, hogy nincs is peteérésed. Dokinál nem voltál még emiatt?
2014. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még nem voltam,de készülök menni.

Lehet hogy nincs peteérésem,passz.Viszont peteérésre utaló jelek vannak mindig,mert párszor van ez a nyúlós nyákom(nem 1x,hanem többször is egy hónapban),meg a jobb petefészkemnél szokott szúrni.

Akkor esélytelen hogy baba legyen?

2014. júl. 3. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem sok esélyt adok rá, a tesztek is negatívak lettek, na meg nem ritka a menzesz kimaradás se nálad. Mióta próbálkoztok? Szóval én a helyedben elmennék egy kivizsgálásra, mert az nem normális, hogy ennyire rendszertelen, meg kimaradozik.
2014. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

4hónapja próbálkozunk.Ez a kimaradás csak 2x fordult elő összesen,"csak" a késés szokott lenni.

Tudom hogy nem normális dolog,el fogok menni a dokimhoz hamarosan megint.2hónapja voltam egyébként nála rákszűrésen,de uh-on is megnézett,nem volt semmi gond azt mondta.

2014. júl. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!