Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy vegyek úgy ki lakást...

Hogy vegyek úgy ki lakást Budapesten, ha nem veszik fel a gyereket intézménybe, amíg nincs bejelentett lakcíme, illetve hogy keresek úgy lakást, ha nem tudom, hogy utána a környéken felveszik-e a gyerekeket oviba/bölcsibe?

Figyelt kérdés
Van esély év közben átvinni a gyerekeket bölcsibe/oviba Budapesten, ha vidékről költözünk fel? Más, hogy csinálja ezt?
2014. júl. 10. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Budapesten bölcsibe íratni nagyon nehèz.Csak nagyon indokolt esetben veszik fel.Az hogy dolgozni akarsz nagyon kevés.Hátrányos helyzetű, elvált, nagycsaládos stb Enyémet sem vették fel.Ha lesz lakásotok akkor a kerületi bölcsibe megpróbálhatod.Már így is vège a beíratkozásnak.
2014. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bölcsibe sajnos csak várolistára kerülsz, hiába épp akkor költözöl,mi is így jártunk, úgy, hogy előtte már bölcsis volt a lányom, én meg dolgoztam. Oviba lehet menni, a körzetes ovi köteles felvenni a gyereket.
2014. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!