Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi ruhát vegyek bölcsibe...

Mennyi ruhát vegyek bölcsibe készülő kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Nektek hány db rövid-, hosszú ujjú felsője és nadrágja van a bölcsis gyereketeknek, hogy legyen elmenős, váltó bőven és otthonra is maradjon. Ja, és ne kelljen mindennap mosni :)
2014. júl. 10. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3 rövid ujjú body-t vittem be, télen volt bent 1 vastag pulcsi meg egy hosszú ujjú póló, 2 harisnya, meg egy hosszú naci, most nyáron meg a bodyk mellett egy hosszú ujjú póló, 1 harisnya, 2 pár zokni, egy nem vastag hosszúnaci, meg 2 rövidnaci.


ezek mind csak tartalékba voltak ott, ha pisi/kakis lesz vagy leönti magát valamivel, egyébként abban volt amiben reggel vittem.

2014. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleinte mindenből 3 váltásnyit vittem, majd októberben szobatiszta lett és kellett az 5-6 váltásnyi. Hiába volt itthon teljesen szobatiszta, a bölcsibe rengetegszer bepisilt.


Nekünk külön volt a hazamenő ruha és a cipő is.

2014. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor simán kell összesen legalább 10-10 mindenből?
2014. júl. 10. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amit benthagy? Van kb. 3 rövid ujjú felső, 3 hosszú ujjú póló és 3-3 rövid és hosszúnadrág, de ő eléggé tisztán eszik, fél éve jár, egyszer kellett neki váltóruha.
2014. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanannyi ruha van összességében, mint előtte. Egy váltás ruha van bent, de soha nem cserélték még át.
2014. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a bent hagyósra gondolok, hanem az össz ruhatárra. Hogy hány db újjal egészítsem ki a meglévő ruhatárát.
2014. júl. 10. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én összesen új dolgot kezdetben a 3 bodyt vettem, meg később 3 rövidgatyát, mert az egyáltalán nem volt itthonra sem.
2014. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!