Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kisfiamnak 2. születésnapjár...

A kisfiamnak 2. születésnapjára a bölcsibe szeretnék vinni tortát, a dadus azt mondta csak valami rágcsálni valót vigyek inkább, van valakinek valami frappáns ötlete hogy mit is vigyek, vagy pl rácsiból tortaforma?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyasmi mintha kalács lenne: [link]
2010. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! itt nálunk /megyeszékhely/ nem lehet bölcsibe, oviba házi készítésű sütit vinni, csak gyári csomagolásút.

állítólag eu-s előírás.

a lidl-ban lehet kapni kicsi kész tortákat, de van sok finom csomagolt süti is.nézzél körül a kekszek között, de semmiképp ne legyen csokis, vagy krémes, mert azt nem szeretik a dadusok...

üdv.

2010. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szomorú vagyok, szerettem volna egy szép tortát vinni neki, egy-két ismerősömnél láttam hogy a gyerkőc menyire örül a bölcsiben megünnepelt szülinapnak, sajnos a nálunk ez ne jön össze:(
2010. júl. 9. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az második vagyok. a bölcsis ünneplést azért ne hagyjátok ki, mert az nagy élmény a piciknek.hidd el, hogy készen vett sütinek is nagyon örülnek, az ünneplés a lényeg. a csodatorta meg megvárja otthon.

üdv és boldog szülinapot a babádnak.

2010. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A Lidl tényleg jó ötlet... ott vannak finom torták, amik nem krémesek, de finomak és jól néznk ki, Így ezekbe a sütikbe a bölcsiben sem köthetnek bele. vagy vehetsz szintén lidls kuglófot. Isteni finom szerintem. 3 féle ízben kapható, omlós, szerintem a gyerekek imádják. Otthonra tartogasd a nagy ünnepséget.. szerintem a kisfiadnak az lesz az élmény hogy a kis barátaival együtt ünnepelhet és kapnak sütit is. Ő ezt nagyon fogja értékelni. Ja és szerintem ha viszel gyergyát a sütikre, szívesen ráteszik neki.:)
2010. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!