Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek mi lesz így vele...

Szerintetek mi lesz így vele a bölcsiben?

Figyelt kérdés

20 hónapos a lányunk,bölcsibe kell adnom,mert kaptam egy nagyon jó munkalehetőséget és mindenképp el szeretném vállalni.Nem is lenne ezzel gond,okos, ügyes kislány,jól elvan a gyerekkel,felnőtekkel,viszont még szopik.

Pontosabban a déli és esti alváshoz kell a cici.

Csak azon tud elaludni.De a bölcsiben nem leszek ott.

Nem lesz cici.Hogy fog elaludni?Mit fognak csinálni vele?

Volt valaki még így?Mi lett a vége?


2014. júl. 17. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem én, hanem a lányom bölcsijében az egyik kislány. Őt egy gondozónéni vette az ölébe, míg el nem aludt, egy-két napig kereste még a cicit, de utána rájött, hogy ez már nem jön össze. Könnyek nélkül ment a dolog, mi éppen beszoktatáson voltunk, amikor ez ment a kislánnyal, abszolút semmi extra nem volt. Párszor rákérdezett, anyukájával otthon beszélgettek erről, simán elaludt egy két "cici van?" kérdés után.
2014. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én így voltam, egy kis "rongyocska" volt a kisfiamnak, aminek a végét szivogatta, és azt adták oda a gondozónénik.

(a rongyocska a csecsemőkori takarójából készült, mindennap kismostam)

2014. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál a gondozónők megnyugtatják, ölbe veszik, ringatják. Eleinte esetleg még keresni fogja az ő cicijüket is:)) Persze nem kell azt gondolni, hogy varázsszóra fog menni a dolog, de hidd el menni fog.Csak ne parázz, mert az is nehezíti."Mit fognak csinálni vele?":)))Megtalálják a módját, hogy megnyugtassák:)))A mi böcsinkben volt egy kisfiú még 1 éves sem volt szopizott. A gondozónők, ha sírt felvették, ringatták, énekeltek neki, ölben volt nagyon gyakran én láttam. Ő még kisebb volt, mint a te lányod és mégis idővel megszokta. Cak azt láttuk, hogy nagyon ragaszkodik a gondozónőihez.Egyébként meg, nem bántásként, de aki dolgozni akar annak idejében el kell válsztania a gyerekét, mert egyik napról a másikra lehetősége nyílik munkába állni és akkor könnyebb, ha már mondjuk csak este szopizik a gyerek. Tudom, hogy nehéz és mindenkit megvisel, de szükséges.Esetleg a cumi és cumisüveg még segítség lehet, vigyél a bölcsibe is.Sok sikert nektek!
2014. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom,hogy nehéz lesz.Sajnos nem használ sem cumit,sem cumisüveget.Remélem azért megoldják majd valahogy.

2014. júl. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!