Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem veszik fel bölcsődébe,...

Nem veszik fel bölcsődébe, mert elmúlt 3?

Figyelt kérdés
szeptembertől kisfiam oviba ment volna, de nem lett szobatiszta. felhívtam a központi bölcsit, de nem veszik fel sehova, mert betöltötte a 3-at. magánra nem telik. hogyan tovább?

2014. aug. 18. 14:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló: nálunk ez úgy néz ki, hogy az első egy-két napban semmi baj. ekkor pelus nélkül van, úgy is alszik, mondhatni teljesen szobatiszta. aztán mikor jön az inger, szinte egész nap nyomna. ez több napig is eltart, ilyenkor végig rajta a pelus. sajnos vagy pelust vagy beöntést kap, értelemszerűen a pelenkát választom.
2014. aug. 20. 11:45
 12/15 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolónak: ha figyelmesen olvasod, láthattad volna, hogy próbálkozunk. nem csináltam máshogy a dolgokat, mint a környezetemben azok az anyukák, akiknek szobatiszta lett a gyereke, akár 2 hét alatt. ez a probléma a gyereknél önmagában elég, most ugye még a fejünk fölött lóg egy határidő. nem hiányzott a beszólogatásod, mert érdemi hozzászólásnak nem nevezném.


A többieknek köszönöm

2014. aug. 20. 11:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a te gyereked nem a szomszéd gyereke ezáltal nem lehet egy lapon említeni velük, mert, hogy minden gyerek egy külön egyéniség, egyéni megnyílvánulásokkal.Neked az lenne (lett volna) a dolgod, hogy ezeket az egyéni szokásait kikutasd és ehhez igazítod a szobatisztaságra nevelést alapjait, nem pedig a szomszéd gyerekhez. Az biztos, hogy valamit elszúrtál, de ezzel nem mondtam remélem semmi újat neked. Egyébként ez a legnehezebb egy kisgyereknek éppen ezért kíván nagy odafigyelést és következetességet. Jól követhető napirendre van szükség amibe beilleszted a bilizést st.és ezt hosszú ideig kell csinálni és mindig dícsérni.
2014. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Két hét alatt egy gyerek nem lesz stabilan szobatiszta.Vagy aki ezt állítja nem tudja miről beszél.
2014. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Vannak már forgalomban szakkönyvek amik leírják a szobatisztaságra való nevelés alapjait mit hogyan érdemes csinálni. Én nem értem, hogy miért nem olvasgatnak ilyen könyveket az anyák, vagy be megy egy bölcsődébe és tanácsot is kérhet, nem akkor kell már kiabálni mikor ég a ház.
2014. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!