Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis/Ovis anyukák, akik...

Bölcsis/Ovis anyukák, akik nem déltuán 4-ig dolgoztok. Hogyan oldjátok meg az elhozatalt a bölcsiből/oviból?

Figyelt kérdés

Én 4 hónapja mentem vissza dolgozni. Ideiglenesen visszavettek csak délelöttre, de már bármikor szólhatnak hogy a du-s műszakot is kezdjem el vállalni.

Sajnos ebben a szakmában a legtöbb cégnél du-s műszuak is van.

Gondolkodtam babysitteren, de olyan nehezemre esik idegenre bzni mégha csak kéthetente is 2-3 napot és csak kb 4 órára...

Aki hasonló helyzetben van, ki hogyan csinálja?

Idős néni a lépcsőházban kizárva, nagyszülők közül csak egyik jöhet számitásba,aki szintén dolgozik,szóval csak 1-2 napot tudna vállalni. Másik ágon a nagyszülökkel még nem igazán van el még.... 20 hónapos a fiam.


2014. aug. 20. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nalunk apaval valtva hordjuk, visszuk. Szerencsere reggelente en mindig tudom vinni. Ha meg ugy jon ki a lepes h o is es en is estig vagyunk, mert sajna elofordul. Ha a ferjem delutanos egesz heten es nekem is estig kell lennem akkor anyukam megy erte. Nekem iszonyatos ossze-vissza muszakom van, egyik nap vagyok 6-7 orat reggel aztan koztes is lehet vagy estig. Masnap van h mennem kell vissza reggelre. Nagyon valtozo es mindig csak 2 hetre elore tudom a beosztast. Ha a ferjem delelottos akkor 2ig van munkaba igy mindig el tud erte menni. Ugyh nekem anyukam van segitsegnek ilyenkor. Altalaban addig mindig vegeznek a meloval. Sajat vallalkozasuk van igy szabadabb az ideje. Dadat nem szivesen fogadnek meg en sem. Mas rokonod nincs aki tudna segiteni? Ha mas megokdas nincs muszaj dajkat felvenned mert a gyerkoc nem maradhat ott amig vegzel.
2014. aug. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 10-18ig dolgozom, reggel el tudon vinni oviba a gyereket, delutan viszont anyosom megy erte mert 5ig van nyitva ag ovi. Férjem külföldön van, igy ő ebben nem tud reszt venni.

Ha senki rokonod ismerősöd nincsen, aki vigyàzna rà, akkor keress egy babysittert még időben. Esetleg kérdezz rà az oviban, hogy nem e tudnak valakit aki vigyaz gyerekekre!

2014. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A férjemnek két munkahelye lesz szeptembertől,nekem pedig váltanom kellene olyan melóra, ahol többet keresek.De ebben a szakmában sajnos szinte mindenhol van délutános műszak is.

GOndolom,hogy más megoldás nincsen mint a babysitter,de nem tudom,hogyan fogjak hozzá, hol keressek.

2014. aug. 20. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a saját gnőjénél, hogy nem vállal-e ilyet? Ez azért is lenne jó, mert a gyerek már ismeri, de lehet a váltótársa is.
2014. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!