Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Iskolai igazolást elfogadnak...

Iskolai igazolást elfogadnak bölcsődébe?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves, szeretnék elkezdeni dolgozni és tanulni is gyes mellett. Iskolába már beíratkoztam, ahol egyik héten 2 nap nappali, másik héten 2 nap délután képzés van. Ha onnan kérek igazolást, azt elfogadják a bölcsődébe beíratkozásnál? Van helyünk, a helyik legjobb bölcsibe és nem akarom elveszíteni. Csak arra várnak, hogy munkát találjak, viszont nincs sok időm. Arra gondoltam, hogy az iskola igazolásával megkezdeném a beszoktatást és ahogy lesz munkám, beviszem a munkáltatóit is. Nem tartom kizártnak, ha találok állást, azonnal kezdenem kell és a beszoktatás is nehézkes lenne részemről. Arra pedig szeretnék időt fordítani, hogy lássam, valóban ölcsiérett-e a kicsim.
2014. szept. 7. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden szülő erre gondol, de bölcsődét ez nem érdekli. Iskolalátogatásit elfogadják, de neked 2 nap esti, ami azért így elég rizikós. Van hely akkor igen ha nem nem fog számítani.
2014. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a legtöb szülő erre gondol és abban is biztos vagyok, hogy a legtöbb szülő ezt tenné gyermeke érdekében, ha van rá mód. Egy próbát nekem is megér, talán lesz helyünk így, mert dolgoznom mindenképp kell sajnos. Köszönöm a válaszod!
2014. szept. 7. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Mond el ezeket kerek-perec a bölcsiben. Majd megmondják, h elfogadják e vagy sem.

Nekem gyed alatt lejárt a szerződésem. Májusban jeleztem a bölcsi felé, h januárban mennék vissza dolgozni, és kellene a hely a gyerekemnek. Január elejétől kezdtük a beszoktatást. Előtte elmondtam mindent nekik. AZt mondták oké, beszoktatástól számítva egy hónapon belül kérik a munkáltatóit, mert sok helyen nem adják ki 1-2 nap. Így van egy hónap türelmi idő.

2014. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, jó ötlet, megpróbálom!
2014. szept. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!