Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Adtatok valami játékot a...

Adtatok valami játékot a gyermeketeknek "elismerésül", hogy milyen ügyes nagy bölcsis?

Figyelt kérdés

Van itthon pár dolog, amit odaadnék neki, és valahogy azt is kiemelném/dicsérném, hogy milyen ügyes nagyfiú, aki bölcsibe jár, meg ilyesmi-szegénynek nagyon nehéz az elválás, pedig pozitívan állunk hozzá.

Előre nem akarom, ne legyen megvesztegetés, utólag elismerésnek érzem. Aki szintén csinált hasonlót, elmondaná, mit mondott a gyerkőcnek, mi volt a "körítés"? :)


2014. szept. 24. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, számít-e, darabos duplo-ról van szó és úgy tervezem az ajtónál hagyom és mellékelek egy levelet a fiamnak címezve, hogy szeretnének vele játszani.
2014. szept. 24. 12:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Tud olvasni?
2014. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felolvasom neki...
2014. szept. 24. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg simán kaphatja tőled, hiszen te vagy rá büszke, te akarod megjutalmazni. Nekem a levél feleslegesnek tűnik.

Én amúgy vettem egy plüss cicát a lányomnak, mert már hónapok óta nézegette a kirakatban, és mikor ügyesen beszokott a bölcsibe, akkor egyik nap hazafelé menet bementünk az üzletbe, és megvettem a cicát.

Nem volt nagy körítés. Csak mondtam neki, hogy úgy érzem, az ilyen ügyes, bölcsis nagylány megérdemli.

2014. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik 4-es megoldása, szerintem se kell ünnepet csinálni, bár ezt ti tudjátok, hogy nálatok mi a szokás.
2014. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Boltba nem tudunk bemenni, mert már megvan jó ideje.

Még csak ötletelek.

2014. szept. 24. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy ti is boltba menjetek, csak arra akartam utalni, hogy szimplán add oda neki, mert ez a te ajándékod neki, hiszen egyszerűen büszke vagy rá. Tehát én nem kerítenék ennek ekkora feneket.
2014. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!