Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit-csináltok-bölcsi-után,...

Mit-csináltok-bölcsi-után, hogy bírjátok a kiképzést?

Figyelt kérdés

Nemsokára fog menni kb 1 hónap múlva beszoktatásra a gyerek a bölcsibe, és ha majd beszokik ugye a napi programom abból fog állni, hogy felkelek jó korán, rendbe teszem magam, gyereket is aztán beviszem a bölcsibe, megyek dolgozni ha letelt az óraszámom akkor ismét megyek be a bölcsibe a gyerekért, aztán gondolom menjek ki vele a játszótérre???

Bevásárlás, kaja csinálása de közben a gyerekkel is foglalkozzak, azután meg le kell fürdetnem fektetnem, jujj ezt hogy bírom majd? Ettől nagyon félek már előre.

Mindenki igy csinálja? Hogy bírjátok? írjatok légyszíves


2014. okt. 2. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apja nincs, hogy a feladatok egy részét megcsinálja?
2014. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, te hogy állsz hozzá. Lehet sírni is rajta, hogy neked ez nem megy, meg fel lehet fogni bulinak is a játszóteret, fürdetést, "gyerekkel foglalkozást", azért annyira sokat nem lesztek együtt, hogy megund! Ilyen az élet. Te döntöd el, hogy élvezed-e vagy sem.
2014. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki, hogy a délután az enyém marad. Így is olyan furcsa, hogy nincs mindig otthon.

A férjnek is lehet adni feladatot. Nem kell minden nap bevásárolni. Én nem tartok tőle, hogy probléma lesz.

2014. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Én már alig várom, hogy bölcsis legyen, nem azért mert nem szeretek itthon lenni vele, imádom a kis cseppemet, de olyan jó lesz újra dolgozni, felnőttek között lenni. Szerintem abszolút jó, hogy délután/este együtt vagyunk, főzőcskézünk, nem kell túl aggódni. Meglátod minden rendben lesz... :)
2014. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
férjem hozta el lányomat bölcsiböl ők elmentek játszora egy picit én elhoztam a fiukat az iskolábol munka után vacsi fürdés és alvás .
2014. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nos, a téma nálunk is aktuális. 26 hósom 4 hete bölcsis, én 2 hete dolgozom, szerencsére csak 9-15 óráig, de így is fárasztó, szeretem ha rend van itthon, viszont nincs türelmem meló után már takarítani, ezért heti 1 hétvégi nagytakartás van + hétköznap kisebb dolgok, pl mosogatógép be-kipakolás, nappali porszívózás ilyenek.

Bölcsi után (ha nem beteg) sétálunk, sószobázunk (böcsiben), boltba megyünk, de van úgy, hogy egyből haza, evés, tv nézés, játék. Főznöm nem nagyon kell, max hétvégén. Férjem is sokat segít, nagyszülőkre is számíthatok.

Én ezt az életformát jobban élvezem (még) mint amikor egész nap itthon voltam és minden porszemet eltüntettem, mert annyira mániákus lettem! :D

2014. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi este már nem megyünk játszótérre, a bölcsiben majdnem egész nap kint vannak az udvaron. Hazafelé menet bevásárolunk, utána fent játszunk, közben főzök, vacsi, fürdés és alvás. A férjem is otthon van esténként, így könnyebb.
2014. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!