Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen szeled időbe mennyi...

Ananke kérdése:

Ilyen szeled időbe mennyi ruhát adtok babátokra, és mit csináltok, hogy a ne vegye le a sapkáját? Az én babám 10 hónapos.

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én 10 hónaposom is állandóan leveszi, mint ahogy a cipőt és zoknit is... :-( :-)

Egyébként megkötős sapit adok rá, aztán gyorsan elterelem a figyelmét, akkor talán fent marad. De ha már elcsúszik és meg kell igazítani, akkor vége... észreveszi és már repül is.

Most egyébként kint van aludni a babakocsiban. Harisnya és vékony nadrág van rajta (a zoknilevételt küszöböltem így ki), hosszú ujjú body, rövid ujjú póló, és egy vastag melegítő fölső. Miután elaludt, betakartam egy kispléddel.

2014. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,én is valami hasonlóra gondoltam :)
2014. szept. 23. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en 9 hosom, hosszu body, polo, pulcsi, melleny. Alul vastag terdzokni, termo nadrag, cipo. A sapi megkotos. Hal Istennek nincs sapi, zokni, cipo fobiaja:-)
2014. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Voltunk kinnt,és nem vette le a sapit!
2014. szept. 23. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!