Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha bölcsibe szeretném íratni...

Ha bölcsibe szeretném íratni a gyermeket, de csak 1 munkáltatóit tudok vinni, akkor elutasíthatják a kérelmet?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk házasok, úgy tudom nyilatkozni kell ha valaki egyedülállóként nyújtja be a kérelmet.

Ragaszkodhatnak a 2 munkáltatóihoz?



#bölcsőde #munkálatói
2014. okt. 8. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ragaszkodtak mindkettőnkéhez. Viszont azt mondták, hogy elkezdheti a gyerek a bölcsit, és 30 napon belül kell bemutatni mindkettőnkét.
2014. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az nem lenne segítség, az fix.
2014. okt. 8. 22:43
 3/12 A kérdező kommentje:
és ha nem tudja bemutatni mondjuk apuka, akkor kitehetik a gyereket?
2014. okt. 8. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Most egyedülálló vagy vagy együtt vagy az apával, mert ha együtt laktok akkor élettársak vagytok.
2014. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van olyan gyerek, akinek mindkét szülője be tudja mutatni, és kell a hely neki, akkor igen. Ha nincs ilyen várólistás gyerek, akkor nem szokták kitenni...
2014. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kellett mindkettő. Én ugye csak szándéknyilatkozatot tudtam vinni, férjem dolgozik, de így sem vették fel a fiam...
2014. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
élettárs
2014. okt. 8. 23:09
 8/12 A kérdező kommentje:

ez jópofa. elkezd járni a gyerek és jön egy várólistás, kiteszik a gyereket?

ez azért elég rossz vicc.

2014. okt. 8. 23:12
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
És az nem rossz vicc, hogy jön egy gyerek, akinek mindkét szülője hozza az igazolást, és nem kap helyet?
2014. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nyilván.

de ha egy gyerek már beszokott, és utána kiteszik, akkor ott állunk megfürödve, hogy mi legyen.


ill. ha ezt a legelején korrektül elmondják, akkor oké, de ne menet közben derüljön ki.

be sem íratom. nem szeretem a kellemetlen meglepetéseket.

2014. okt. 8. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!