Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsi előtt mennyi idővel...

Bölcsi előtt mennyi idővel kell az immunrendszert felkészíteni?

Figyelt kérdés
Ki milyen "csodaszert" adott, amivel könnyebben vészelték át a betegségeket?

2014. okt. 17. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nincsen.

A gyermek, ha rendesen tálálkozik akkor megfelelö vitaminjai megvannak. Ennél többre nem hogy szüksége nincsen hosszú távon még ártalmas is lehet.

Ami segít a bölcsödei idö alatt, a rengeteg folyadék, és a sok sok kézmosás. Ami pedig fontos, hogy a gyermek igen is a legtöbb virust megkapja, hogy immunins legyen késöbb rá. Hogy egy ilyen virusos betegség csak gyengén follyon le, ahhoz kell a sok folyadék.

2014. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs csodaszer. Ahogy a gyerek bekerül közösségbe, bizony jönnek a betegségek. Ezen túl kell esni, csak nagyon kevesen ússzák meg.
2014. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Én anno ezt a kérdést tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__betegs..


Mára már úgy gondolom, nincs hatásos szer. Meglátod, milyen a szervezete. Erős vagy sem.

Voltak olyan gyerekek, akik - nap bölcsi, aztán hét táppénz volt. A fiam pontosan másfél havonta volt itthon 1 hetet. Hál siten az sem komoly betegség volt, csak takony+köhögés+kis láz.

Amikor kérdeztem a dokinkat, adjak e neki valami erősítőt, azt mondta, anyuka, hiszen ez a gyerek bivalyerős, még egy "rendes" gyulladásos betegsége sem volt. Az idejáróknak bronhitisük, tüdőgyuszijuk van, ennek a fiúcskának max lázas virusa. No, ennyi!

2014. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradt: 2-3 nap bölcsi, aztán 1 hét otthon.
2014. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!