Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ismertek,...

Milyen könyveket ismertek, amik segítik felkészíteni a nagytesót a kisbaba érkezésére?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A tesó-ügy. Első tapasztalataim: Kistestvér születik.
2014. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Peti, Ida, Picuri.
2014. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Gondolod, hogy egy könyv ebben segítségedre lesz? Te vagy az anyukája, ne hogy már egy könyv alapján "adagold" be neki.

Ez olyan mint a suttogó könyv... Minek gyerek, ha egy könyv alapján akarod kitapasztalni a dolgokat??


Nem tudom mennyi idős, de ülj le fogja meg a pocid, és meséld el neki mikor Ő volt ott. Aztán meséld el neki, hogy most lakik ott valaki , aki a testvére lesz!

Nem kell ehez könyv...

2014. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
A sehány éves kislány. Anna, Peti-ben is van 2 erről szóló kötet.
2014. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Nem én vagyok az anyukája a nagytesónak. Féltestvére fog születni, és már nagyobb. Könyvcímek szerepeltek a kérdésemben, nem más.
2014. márc. 15. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Peti, Ida és Picuri, vagy a Sehány éves kislány.
2014. márc. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!