Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hol lehet kérni egyedülállóság...

Hol lehet kérni egyedülállóságról papírt, hogy be vegyél a bölcsibe munkáltatói nélkül is? Hosszabban lenn.

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Kislányom 2 éves. Gyesen vagyok vele,nincs hová visszamennem dolgozni. Viszont nem élünk meg egy fizetésből . Hol tudnék kérni igazolást az egyedülállóságról és mik a feltételei? A kicsi apjával egy címen lakunk,mert nem tudunk hová menni. Semmi probléma nincsen ,de ő tart el minket. Szeretnék munkát keresni. Hol tudok erről papírt kérni,és ezt ha megkapom tényleg beveszik bölcsibe munkáltatói nélkül is,hogy tudjak munkát keresni?
2014. nov. 3. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem adják ki. Legfeljebb nem adod meg a gyerek apjának a nevét illetve fiktív nevet adsz meg, akkor talán lehet belőle valami.Sok sikert!
2014. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc volt, nekem van ismerősöm aki nem nevezte meg az apát és fiktív nevet szerepeltetett mindenütt, és volt olyan is aki egyáltalán nem írt semmit. Járj utána!
2014. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, ez akkor mukodik, ha nincs apasagi nyilatkozat. Itt valoszinuleg van
2014. nov. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most, hogy írtad igazad lehet, mert úgy emlékszem, hogy az ismerősöm nem élt együtt az apával, talán soha nem is látta a gyereket és itt azért nem ez történt.
2014. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a magasabb összegű családi pótlékról kérték a MÁK igazolást, illetve a gyámhivatalnál tettünk egy nyilatkozatot (az édesapa és én), hogy egyedül nevelem a saját háztartásomban a gyerekeket. Apa nem velünk lakik, nem is ide van bejelentve. Tudom, más példa, de szerintem, ha egy lakcímen éltek, nem tehettek ilyen nyilatkozatot, mert nem a kizárólagos háztartásodban neveled. Hívd fel a helyi gyámhivatalt, ott kérdezz rá.
2014. nov. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!