Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A helytartási kérelemhez is...

A helytartási kérelemhez is kell már munkáltatói igazolás? Többi lenn

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Jelenleg gyesen vagyok,nincsen munkáltatóm,iskolából mentem szülni(23vagyok,nem 17).A kicsi 17hónapos,lassan 18.Úgy 2-2,5éves korától be szeretném adni bölcsibe,ha találok munkát vagy tanfolyamot.Ahhoz,hogy helyet kérhessek most,kérnek papírt?


2014. márc. 20. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Helytatási kérelem? Hát az meg mi a szösz? Olyan nincs. Beadod a jelentkezési lapot, ha lesz hely beveszik, ha nem, akkor nem. Nálunk be lehet adni akár évekkel előtte is a kérelmet, de nem jelent előnyt. Előre veszik pl. aki gyermekvédelmi kedvezményre jogosult, és mind2 szülője dolgozik.
2014. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát,hogy nem beiratom még,csak kérem hogy tartsanak helyet,mert lehet vinném valaha :D Beiratni nyilván nem tudom előre akármelyik hónaptól,mert ha meg suli nem indul akkor,vagy munkát nem találok,akkor papírt sem tudok vinni,így a gyereket se veszik be.Nem kapunk semmi segélyt,támogatást és párom dolgozik csak.
2014. márc. 20. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk (XV.kerület) beiratkozásnál elmondták, hogy mikor kezdjük a bölcsit, mire lesz szükség.

Tavaly áprilisban írattam be és szeptember első hetében kezdtük a beszoktatást. a Lányom volt az első.

Kérték apától és tőlem is a munkáltatóit és a jövedelemigazolást.

Volt egy anyuka, aki velünk egy időben kezdte volna a beszoktatást, de mivel nem volt munkahelye és ezáltal munkáltatói igazolása sem, így egyből eltanácsolták a gyerkőcöt a bölcsiből. Egy napot sem járhatott, így felvettek helyette másik gyereket, aki a várólistán kapott helyett.

2014. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak a te bizonytalan helyzetedre üresen ott tartani a helyet, mikor így is túljelentkezés van. Ez nem így müködik. Ha lesz melód elmehet bölcsibe. Előnyt élveznek a dolgozó szülők gyerekei.
2014. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érthető.Nem is vinném,ha nem dolgozok vagy tanulok.Csak mivel nincs kire hagyni a gyereket,így ha találnék munkát,akkor több hónapig nem tudom hová tenni a kicsit,amig a bölcsödében lenne helye.
2014. márc. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!