Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsőde beszoktatás nélkül?

Bölcsőde beszoktatás nélkül?

Figyelt kérdés
Kislányom január 7-én kezdi a bölcsit,akkor lesz 26 hónapos.Nálunk itt csak egy bölcsi van az is magán,és kell vinni pelenkát meg törlőkendőt mindennapra.Kiváncsi lennék hogy másnál hogy van aki magánba hordja,mit kell vinni és mit adnak ők.És még azoknak a tapasztalata érdekelne akik beszoktatás nélkül hagyták ott mindjárt a gyereket első naptól kezdve,hogy hogy viselték (mármint a gyerekek)?
2014. dec. 5. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is vinni kell pelust,popsitörlőt,krémet aki pelenkás.Azon kívül még kell tisztasági is.Nálunk van beszoktatás,de szerintem ilyen kicsiknél kell is.
2014. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,és nálatok hogy volt a beszoktatás?Nekem sajnos ott kell hagynom mindjárt első naptól kezdve,mert én már jan. 5-től munkába állok,így nem lesz rá idő.De nagyon aggódom hogy hogy lesz,fog e ott aludni,sírni e fog egésznap,nemtudom....
2014. dec. 5. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A bölcsiben elvileg 2 hetes a beszoktatási idő és ez is megviseli a gyerekeket. Nagyon-nagyon fokozatosan szokták csinálni. Nincs olyan személy, akihez még ragaszkodik a kislányod és tudna segíteni nektek a beszoktatásba? Nagymama,nagypapa,apuka valamilyen család barát, akivel jól kijön? Még úgy is jobb, mintha senki sem lenne vele. A munkádat megértem, 2hét szabadság szerintem a legtöbb helyen elég luxus....
2014. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Pelus popsitörlő kell más nem. Fiam nem volt beszojtatva. Első pervtő imádja. 20 hósan kezdte.
2014. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is 26 hónaposan került bölcsibe,2 hét volt a beszoktatás.Könnyen ment neki,jobban bírta mint én.A fiam 28 hónaposan kezdte idén októberben,neki nem ment könnyen,nehéz volt az elválás,reggelente még most is sír néha.De napközben nagyon jól el van.
2014. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Baratnomeknel sem volt beszoktatas, iker kislanyok, 25 honaposak voltak, elso heten sirdogaltak, de megszoktak. Tul eltek, na . :) Az en ksifiamnal sem volt beszoktatas, igaz o mar 3 eves volt es ovis. Az elso ket hetben hatalams sirasok voltak reggel, ahogy beertunk az oviba, de nm volt mas valasztasi lehetosegem sajnos nekem sem, uj munkahely volt, nagyszulok nelkul vagyunk, se a ferjem se en nem tudtunk ott maradni, neha megszakadt a szivem, de nagylevegot vettem es otthagytam... a fizetesem nelkul sehol nem lennek, ja de, az utcan... Sok sikert!
2014. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor látom nem vagyok egyedül.Nagyobbik fiam 3 évesen kezdte az ovit és ott sem volt beszoktatás,első naptól kezdve ott volt,de az első 2 hét nagyon sírós volt,azóta már imádja az ovit:)Nincs mit tenni sajnos,nincs semmi segítségünk a férjemmel,biztos megszakad majd a szívem érte,de ez van.
2014. dec. 5. 12:23
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudod sehogy sem megoldani, hogy legalább ott legyél 1-2 nap?

szerintem elég necces beszoktatás nélkül ott hagyni.

tudom, hogy nehéz meg minden.. :(

2014. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hét volt a beszoktatás, anélkül nem is engedték volna. Pelust, popsitörlőt, ágyneműt, tisztasági felszerelést adnak, csak fogkefét-fogkrémet kell vinni.
2014. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap kérdeztem a gondozónőt hogy nem e lesz gond abból ha mindjárt ott hagyjuk egész napra és azt mondta hogy egyáltalán nem,sőt akik oda járnak kb. 8 kicsi azok is beszoktatás nélkül maradtak ott és a legkisebb 16 hónapos a csoportban,azért így egy kicsit megnyugodtam de azért az eleje tuti nehéz lesz mindkettőnknek.
2014. dec. 6. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!