Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szóvátennéd-e a bölcsiben, ha...

Szóvátennéd-e a bölcsiben, ha a 2,5 éves most szobatisztává vált lányod az év eleje óta eltelt 1,5 hétben a bölcsiben összeszedne egy hólyaghurutot és egy gombás fertőzést is?

Figyelt kérdés
A lányom már ügyes és elég önálló, ezért szerintem magára hagyják a wc-használat alatt, és a dereka is állandóan kinn van, amikor megyek érte. Bár intenzíven tanítgatom a kitörlést és a trikó bugyiba való betűrését, még nem megy tökéletesen. Ma 4000 foritot hagytam a patikában a hólyaghurutra és a gombára kapott gyógyszerért. Te szólnál a bölcsiben, hogy figyeljenek jobban?
2015. jan. 16. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kedvesen megkérném őket, partnerként és nem letámadva. megkérdezném milyen ágyban alszanak, kell-e alá esetleg egy pokróc, mivel érzékeny a felfázásra (hiába fűtenek ezerrel, a meleg felfelé megy és ha ők meg a föld felett pár centivel azon a hálós fektetővackon, akkor az igenis kevés). ha a gyerek szereti, akkor sokszor adnám be tunikában-kisruhában, ez lelóg ugye és jobban védi a derékrészt, akár be van tűrve derékban akár nincs. vagy derékszoknyát adnék rá, ami úgy csinos, ha be van tűrve :)
2015. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gombás fertőzés sajnos nem feltétlenül a böcsin múlik, de mindenképpen szólj, hogy ez van, mert sajnos a wc használatával körbefertőzhetik egymást a kislányok és sose lábaltok ki belőle. Mi az oviban végigcsináltuk.
2015. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan rákérdeznék, hogy hogy történik a wc használat. Udvariasan, nem azonnal támadólag, de azért ez szerintem nagyon nem normális dolog hogy egy pici lány ilyen fertőzéseket kap el a bölcsiben.
2015. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy közösségban sok minden megtörténik. Nem lehet mindent kikerülni. Azt, hogy a lányodat magára hagyják nem hiszem, mert egyedül nem mehetnek ki a csoportból a gyerekek akármilyen ügyesek. Legalábbis egy felelősségteljes gnő ilyet nem engedhet meg.
2015. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!