Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nyiregyi bölcsődékről tapaszta...

Nyiregyi bölcsődékről tapasztalatok? Konkrétan ezekről tudtok írni: Bóbita, Babaház, Micimackó?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket. Köszönöm.

2015. jan. 27. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Micimackóról több helyről hallottam negatív véleményt (nem szeretném részletezni) Mi az Aprajafalvába jártunk,na az az a hely,amiről rosszt nem tudok mondani.Imádtuk!
2015. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyikben szakmai munka folyik. A gyerekeket maximálisan ellátják... senkit nem hagynak a kakiban, mindenki kap enni, senkit nem térdepeltetnek a sarokban, nem kiabálnak, nem verekednek, (sehol) mit szeretnél még, hogy tegyenek a gyerekeddel. Igaz...sajnos hétvégén és ünnepnapokon a bölcsődék zárva vannak.

Ha nem tetszenek az általad említett bölcsik maradj otthon a gyerekkel, mert így lesz mindenkinek a legjobb biztosan. Mond már meg nekem, hogy te mit vársz egy bölcsődétől? És mit vársz egy ilyen fórumon, mit akarsz hallani? Nagyon kevés jót fogsz hallani, mert a magyar ember az a pocskondiázás nagymestere.

Ne higgyj senkinek!!! Olyan nincs, hogy mindenkinek minden jó lesz...neked sem. :)))

2015. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. ! Nem gondolom, hogy az a legjobb, ha 3 évig itthon maradok a gyerekkel, pedig megtehetném. Megjegyzem kicsit fura a stílusod, biztos rossz napod volt... Szegénykém...
2015. jan. 30. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!


Nem volt rossz napom.Nekem pedig az furcsa, hogy ha megtehetnéd,hogy otthon maradj vele, akkor mégis miért adod bölcsibe? Nálad jobban senki sem tudja ellátni. A bölcsit olyan anyáknak találták ki, akik nem tehetik meg, hogy otthon maradjanak a gyerekükkel. Beszédes amit írtál.

2015. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Még valami...neked biztosan nem az a legjobb, hogy 3 évig otthon maradj a gyerekkel és...hát ezek után azt gondolom, hogy a gyereknek is jobb lesz talán akármelyik bölcsődébe. Épp elég lesz neki a hétvégét és az ünnepnapokat veled töltenie...
2015. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Látom, tipikusan az a válaszoló vagy, aki ismeretlenül is szívesen mond negatív véleményt az emberről, és nem csak a kérdésre reagál. Jól megmondja a magáét a galád szülőnek, akinak van mersze egy szuper, szakmai munkát folytató, gyerekbarát helyre vinni a csemetéjét. Főleg úgy, hogy gőze nincs az okáról. Nehogymár én magyarázkodjak. Volt egy szimpla kérdésem, te meg itt játszmázni akarsz...
2015. febr. 1. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Látom , te (is!) tipikusan az a kérdező vagy, aki ismeretlen emberektől igyekszik tapasztalatokat szerezni, hogy aztán majd kellő előítélettel közelítsen egyik vagy másik bölcsődéhez. Te szívesen hallgatsz meg bármilyen véleményt ismeretlen bölcsődékről és az ott dolgozó általad nem ismert emberekről.

Neked nincs gőzöd a bölcsődékről.Mi az, hogy "szuper, szakmai munkát folytató gyerekbarát hely"....hát ez szuper:) Minden bölcsődében mint már említettem szakmai munka folyik, mert az ott dolgozó gnőknek ez a szakmájuk, tanulták nem lopták az ezt bizonyító okiratukat. Nyílván azért választották ezt a szakmát, mert szorult beléjük némi szeretet és barátság a gyerekek felé és nem csak azért a"hatalmas összegű" közalkalmazotti fizetésért járnak be dolgozni.

Merülhetnek fel egy bölcsődében problémák gnők és szülők részéről is egyaránt, amik megoldódnak és kész.

A bölcsőde nem állatbarát, nem kutyabarát, hanem az általad áhított "gyerekbarát" hely, nem is értem, hogy is kereshetsz te a bölcsődék között gyerekbarát helyet, mikor mindegyik az.

Nem kell reklámoznod, hogy te mit tehetnél meg, hogy a te gyerekednek mi a legjobb...? Esetleg olvass több Vekerdy könyvet vagy Ranschburgot, majd ők megmondják neked, hogy igazából, hol van a legjobb helye egy kisgyereknek 3 éves koráig, főleg ha megteheted.

Be kell menni az említett bölcsődékbe és érdeklődni, körbenézni, benyomást gyűjteni stb. stb...és dönteni, választani és ennyi.

Nem nagyobb ügy, mint itt véleményeztetni ezeket az intézményeket és kétes eredetű, sokszor minden alapot nélkülöző, elfogult véleményekre hallgatni.

A bölcsődék nyitottak, bárki, szinte bármikor bemehet érdeklődni, információt kap bölcsődei témában mindenről ami csak érdekli ....én így tapasztaltam. Próbáld ki...megéri...sok sikert.

2015. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elképesztő, kik írkálnak ide. 2-es, van gyereked????


Normális szülő normálisan érdeklődik. Nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni!

2015. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ott a pont. Szerintem nincs gyereke. Egyébként olyannyira negatívak voltak a tapasztalataink, hogy abba is hagytuk a bölcsit.
2015. nov. 28. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnálom. Sajnos a kérdésedre sem tudok választ adni, mert nem nyíregyházi vagyok. Remélem, találsz előbb-utóbb olyan bölcsit, ami megfelel nektek. Elég nehéz még nagyobb városban is....

2015. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!