Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mas bolcsodeben mennyit...

Mas bolcsodeben mennyit isznak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennek, hogy megy az ivas kerdes mas helyeken. Sajnos azt tapasztaltam, hogy a gyerekek nem kapnak inni ket etkezes kozott (meg a 30 fok melegben sem!). Kisfiamat mindig is arra tanitottam, hogy igyon sokszor, de a bolcsiben csak etkezeshez kapnak folyadekot. A nagy jatekban annyira leizzad, megszomjazik, hogy mikor pl ebedre kerul a sor, kapasbol megiszik ket pohar vizet es igy mar kevesebbet is eszik, hisz hirtelen megtelitodik a gyomra a folyadekkal. Mas helyeken is igy megy?
2015. febr. 11. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
nem vihetsz be neki saját innivalót,kispohárral vagy amivel iszik?
2015. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam ra, hogy beviszek egy kubus uveget, ebbe szoktam tolteni neki a vizet, mert ebbol nem tudja kionteni. Viszont hiaba rakom le neki az asztalra, valoszinu mindenki abbol inna :)

Mashol sincs kirakva egy kancso viz poharakkal? Vagy ez mar extrem elvaras?

2015. febr. 11. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
és nincs valami mini hátizsákja? megérti ha azt mondod,hogy tegye vissza oda az üveget,vagy még pici hozzá?
2015. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, ÁNTSZ vagy mi fene miatt nem lehet bent saját itókája a gyereknek.

Nálunk is étkezéskor adnak csak, de napközben is van bent tea és víz, csak betéve a szekrénybe, hogy ne tudják felborítani. Ha valaki kér inni, adnak neki.

2015. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is jól isznak a gyerekek, és nem kaptak inni ők sem a bölcsiben két étkezés között.Akkor is csak mini vizespohárban.nekem azt mondták, hogy cumisüveget vihetek be, de innivalót nem, mert kapnak eleget.Én úgy indítottam el minden reggel, hogy megitattam vele annyi folyadékot, amennyit csak tudtam, mikor mentem érte, meg nagy üvegbe az innivalót.De ismerősi körben is sokan panaszkodnak, hogy a bölibe keveset itatják a gyerekeket. Oviba már kapnak rendesen.
2015. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk sincs ivászat. szóltam is érte. mi vittünk külön innivalót (több anyuka is) de nem adták neki oda csak mikor jöttünk haza. akkor ott helyben megitta mindet, volt hogy kérnem kellett hogy töltsék meg újra az üveget. reggel reggelikor isznak(fél9) kapnak inni fél11 körül, egy dobozodós 1 literest 14 gyereknek elosztva, ebédkor egy pohár víz délben, és fél 3 kor úzsikor. igy persze elégnek tűnik, de nyáron is ugyan ez van sajnos.
2015. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak "ivásidőben" lehet inni, viszont nyáron sűrűbben kìnálják őket, olyankor kevesebb a rostos ès tea, inkább vizet adnak. Nem szeretik a kis üvegeket, cumisüvegeket, kulacsokat, már csak higièniai szempontbòl sem, beleisznak egymásèba, kipancsolják, stb. Ettől függetlenül látok anyukákat, akik visznek a gyereküknek.
2015. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk se lehetett italt bevinni. Hiába hozták a szülők a kisüvegben a teát, azt a gondozónő elvette egyből. Ha kérte a gyerek, akkor az volt a magyarázat, hogy most nem iszunk, XY néni mindjárt hozza a tízórait. Na meg a másik kifogás, nem egyszer hallottam: "ne igyál annyit, elúszik a pelusod".
2015. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ovira akarják így szoktatni a gyereket, ott se ihat amikor épp eszébe jut.
2015. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

oviba a gyerekek akkor isznak, amikor kérnek! a Csoportszobába mindig KELL legyek kancsó víznek, poharakkal, és a dajka néni azért van velük, hogy segítsen nekik az ilyenbe.

percenként minden gyerektől nem lesz megkérdezve hogy kér-e inni?! de ovis korra meg is kell tanulnia a gyereknek, hogy kérjen ha kell neki valami.

2015. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!