Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha kislányom Júliusban lesz 3...

Ha kislányom Júliusban lesz 3 éves éves és bölcsödébe jár jelenleg is, maradhat még egy évet? Vagy szeptembertől oviba kell járnia? Eldönthetem én vagy van erre valami szabályozás?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szeptemberben muszáj lesz elkezdenie az ovit.
2015. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van erre, 2015 szeptemberétől kötelező az óvoda, minden 3. életévét betöltött kicsinek...

a bölcsiből meg egyszerűen kiteszik, mert kell a hely az újaknak. akkor maradhatna, ha szeptember után töltené a 3.-at, mivel a bölcsöde maximum 4 éves koráig helyezheti el a gyereket, tied meg ugye hamarabb betölti a 4et mint hogy új tanév kezdődjön

2015. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a gyerek, aki augusztus 31ig betölti a 3 évet nem maradhat bölcsiben.
2015. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosi javaslatra maradhat, de felesleges és a fejlődésében is gátolná. Mindenkinél nagobb lenne nehezen tudna társat találni magának a játékokban.Gyakorlatilag stagnálásra itélnéd, ha továbbra is bölcsiben hagynád.
2015. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!