Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor van az év közbeni...

Mikor van az év közbeni beiratkozás a budapesti bölcsikbe?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy aki szeptemberben kezdi, annak mostanában van, de az én fiam jövő márciusban megy. Leginkább a 15. kerület érdekelne, de más is írhat tapasztalatot! Köszi!
2015. márc. 17. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A XV. kerületben márciusban, áprilisban és májusban van kijelölve 1-1 hét, amikor jelentkezni lehet. Talán mindhárom hónapban az első hét, de ez nem biztos. Hívd fel bármelyik bölcsit, és megmondják. A kerület minden bölcsijében egyidőben van, mert egy intézményhez tartoznak (kerületi összevont bölcsőde).


Ha 2016 márciusában szeretnétek kezdeni, akkor is mosst kell jelezni.

2015. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a XXII. kerületben folyamatos beiratkozás volt. Bejelentkeztünk, adtak egy időpontot és akkor kellett vinni a pici papírjait. Én valamikor májusban írattam be de ő mondjuk szeptemberben kezdte. Hívd fel az Egyesített Bölcsődét, gondolom ott is az van és ők tudnak pontos tájékoztatást adni.
2015. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem a bölcsődevezetővel, ősszel kell majd beiratkoznunk. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 19. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érdekes hogy csak ősszel.Mi januárban voltunk 22 hely volt és ő volt a 17ik és minden hely betelt.Évközben oda kerülnek ahol épp van hely.
2015. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!